График работы:

Будние: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мой заказ
Рус
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания

Товары ТМ Vents

Фильтр
Раздел
Сортировка:
по названию
по популярности сначала дешевле сначала дороже по названию
Отображение:

Вентиляционное оборудование Vents – наивысшее качество для вашего комфорта!

Вентиляційне обладнання від компанії Vents – це не просто техніка, але вибір тих, хто прагне комфорту та відмінності в середовищі свого проживання.

З більш ніж двадцятирічним історією, Vents заслужено визнана світовим лідером у виробництві вентиляційного обладнання. Продукція компанії, яка виготовляється на найбільшій виробничій базі в Європі, на площі понад 90 000 кв. м., вражає своєю якістю та ефективністю.

Бренд Vents не просто дотримується європейських та міжнародних стандартів енергоефективності, надійності та безпеки – він їх перевершує. Компанія пропонує вам більше, ніж просто технічно вдосконалене обладнання. Вона пропонує рішення для будь-якого завдання у галузі вентиляції та забезпечує вашому приміщенню найвищий рівень комфорту.

Заснована понад 20 років тому, компанія виросла з невеличкого виробничого підприємства в справжнього гіганта вентиляційної галузі. Зараз, як частина Blauberg Group, найбільшої міжнародної групи у цьому сегменті, Vents привносить передовий європейський досвід та інновації у свою продукцію.

Технології виробництва в компанії побудовані за концепцією управління Lean production, що забезпечує згуртованість всіх структурних підрозділів компанії та швидкість впровадження нових ідей. З більш ніж 3000 висококваліфікованими спеціалістами Vents реалізовує повний цикл виробництва – від ідеї та конструкції до готового продукту.

Придбайте продукцію Vents в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава та переконайтеся в її виняткових технічних характеристиках та стильному дизайні. З Vents ваше приміщення стане екологічно чистим та комфортним, а ви отримаєте найкраще від сучасних технологій вентиляції

Продукция Vents в интернет-магазине СтройМастер-Полтава: - вентиляторы; - вентиляционные каналы; - фитинг.

Развернуть
Наверх