Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Вентиляційне обладнання

Фільтр
Вид
Діаметр
Ціна, грн
Виробник
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Навіщо потрібна вентиляція?

Правильно спроектована та змонтована вентиляційна система забезпечує процес повітрообміну приміщення, видалення надлишків вологи, запахів та, як результат, забезпечує комфортні умови перебування людини у приміщенні. Особливо актуальним є питання примусової вентиляції після масової заміни домогосподарствами дерев'яних вікон на пластикові та утеплення фасадів приміщень пінопластом та кам'яною ватою. У більшості випадків, результатом стала герметизація природних вентиляційних отворів вікон, і як наслідок порушення природного повітрообміну і наслідків, що виходять з цього: збільшення вологості приміщення, потіння вікон, поява грибка і цвілі. Багато хто вважає, що ситуацію може виправити кондиціонер, але він, охолоджуючи повітря всередині приміщення, не здійснює повітрообмін між приміщенням та вулицею, залишаючи плісняву, гнучку та віруси всередині приміщення. Тому для організації повноцінної системи вентилювання приміщення необхідно купити спеціальне припливно-витяжне обладнання: вентилятори, вентиляційні канали, решітки та ін.

Де можна придбати обладнання для вентиляції у Полтаві?

Інтернет-магазин будівельних матеріалів БудМайстер-Полтава пропонує своїм покупцем широкий спектр побутового вентиляційного обладнання:

- вентилятори 100, 120, 125 та 150 мм різної модифікації: канальні, кухонні, для ванних кімнат від провідних виробників Вентс, Домовент, AirRoxy, Horoz та ін.

- вентиляційні канали прямокутного та круглого перерізу та комплектуючі.

- Вентиляційні решітки різних розмірів.

- Ревізійні двері.

  Всі перелічені вище товари для організації системи вентиляції наші покупці можуть замовити з доставкою по Полтаві та області, а також купити безпосередньо в одному з наших магазинів.

  Вся представлена продукція сертифікована відповідно до законодавства України та Європейського Союзу та має всі допуски для встановлення у житлових приміщеннях.

Вгору