Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Товщина, мм
Ціна, грн
Виробник
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

OSB-плита, переваги використання. Купити плиту ОСП в Полтаві

В даний час досить затребуваним будівельним матеріалом, як у приватних забудовників, так і будівельних організацій є плита OSB (ОСП). Купити OSB плиту у Полтаві не складно. Це один із нових видів плит деревинно-стружкового типу. У більшості, областю її застосування можна назвати зведення каркасних малоповерхових будівель. Виробництво цього будівельного матеріалу розпочалося у країнах північноамериканського континенту наприкінці XX століття.

За своїм структурним складом OSB плита є багатошаровим матеріалом, в якому шари деревної стружки великого типу проклеєні спеціальним складом, що складається з воску, борної кислоти і смоли. Технологія виробництва плити є поетапною. На першому етапі виготовляють заготівлю сировини. Для цього заготовлені колоди деревини для первинної обробки занурюють у баки спеціального виготовлення, наповнені водою. Потім з колод знімається кора, і далі на спеціальних верстатах їх переробляють на стружку. Після цього її сушать і просочують композитним складом. Ця маса доставляється в спеціальне обладнання (стружковий килим), де провадиться її орієнтація в один бік. Надалі на цей килим укладаються такі шари аналогічного складу, але в різному напрямку. Отримана різноспрямована маса доставляється в пресове обладнання.

Останнім етапом виробництва прийнято вважати різання OSB плити за необхідними розмірами та її упаковку.

Основними перевагами OSB плит є:

- висока міцність;

- довговічність;

- вологостійкість;

- відносно низька ціна на OSB у Полтаві.

Звичайно, для виготовлення цього будівельного матеріалу потрібна досить велика кількість різноманітного обладнання. Це верстати для окорки деревини та перетворення її на стружку, барабани для сушіння, гаряче пресове обладнання, машини для формування плит, а також форматно-розкроєні верстати зі спеціальними пилками. Не зайвими у цьому списку будуть і верстати фрезерного типу. Потрібні також додаткові пристрої, без яких інфраструктура виробництва не може існувати. Наприклад, бункери-накопичувачі, сортувальні лінії, охолоджувальні пристрої, обладнання для виробництва пакувальних робіт, спеціальні транспортні засоби для заготівельно-складських робіт.

Купити плити ОСП в Полтаві

Купити OSB у Полтаві Ви можете в інтернет-магазині будматеріалів СтройМайстер. На ринку будівельних товарів у нашій країні цей новий матеріал дуже затребуваний. Виробництво таких плит може бути дуже перспективною справою. Причина цього - невелика конкуренція і попит, що постійно зростає, оскільки будівництво промислових об'єктів і житла зростає з кожним роком.

Вгору