Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Призначення
Пакування
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Самонарізи та їх різновиди.

Саморіз – популярний вид кріплення, який широко використовується для виконання великого спектру будівельних та господарських робіт. Він є самонарізним загостреним металевим штоком з різьбленням, який при вкручуванні нарізує різьблення в підставі і щільно утримується в ньому. Самонарізи, залежно від виду, використовуються для кріплення різних матеріалів до дерев'яних, металевих, гіпсових, гіпсокартонних та пластикових поверхонь, а також для скріплення елементів різних конструкцій між собою.

Існує величезна різноманітність саморізів, які можна розділити на групи за призначенням, типом голівки, матеріалом виготовлення, покриттям та іншими параметрами:

- Саморіз по дереву. Цей тип кріплення, як правило, має загострений стрижень і відносно великий крок різьблення. Великий крок різьблення дозволяє вкручувати його в дерев'яну основу, не злизуючи стінки, що забезпечує надійне з'єднання. Купити шурупи по дереву можна різної довжини – від 25 до 250 мм.

- Саморіз по металу. Особливістю даного кріпильного матеріалу є дрібне різьблення і загострений кінець. Такий тип кріплення використовується для монтажу різних оздоблювальних матеріалів до каркасу з металевих профілів або іншого відносно тонкого матеріалу з металу (наприклад, закріплення гіпсокартону).

- Саморіз по металу із буром. Цей тип кріплення використовується для закріплення різних матеріалів до конструкцій з металопрокату. Наявність бура дозволяється зробити з'єднання в один етап без попереднього свердління отвору за допомогою свердла.

- Саморіз із пресшайбою. Підвищена площа головки сприяє щільнішому контакту матеріалу з кріпленням. На прилавках будівельних магазинів представлені варіанти з буром та без бура, для роботи з металом та деревом, різної довжини. Слід звернути увагу, що при використанні шурупа з пресшайбою, його капелюшок повністю не ховається в матеріал.

- Покрівельний саморіз – спеціалізований тип кріплення, головною особливістю якого є пофарбована в колір покрівельних матеріалів головка, що виконує додатково роль декоративного елемента. Також обов'язковим елементом покрівельного кріплення є спеціальне гумове прокладання, яке перешкоджає попаданню води в отвір. Купити покрівельні шурупи в Полтаві можна у двох варіантах призначення: по дереву та металу.

- Самонарізний гвинт із шестигранною головкою. Цей гвинт використовується для закріплення матеріалів у дерев'яні (з попереднім засвердлюванням отвору) основи або за допомогою пластикових дюбелів відповідного діаметра. Самонарізні гвинти існують у найрізноманітніших варіантах діаметрів (від 4 до 16 мм) та довжини (від 30 до 350 мм).

Залежно від призначення, шурупи виготовляються з різних марок сталі з наступним нанесенням додаткового антикорозійного покриття або без такого, що безпосередньо впливає на їхню вартість.

Вгору