Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Що таке засоби герметизації?

Засоби герметизації – спеціальні матеріали, призначені для ущільнення та герметизації різних різьбових з'єднань під час прокладання водопроводу, газопроводу, опалювальної системи, каналізації та ін.

Навіщо потрібні ущільнювальні матеріали для труб?

Різьбові з'єднання, які застосовуються в системах водопроводу, газопроводу та опалення, вимагають ретельної герметизації, оскільки недостатнє ущільнення призведе до витоку води або газу. Саме тому важливо придбати надійні засоби герметизації для труб.

Сьогодні в магазинах сантехніки та будівельних матеріалів можна зустріти безліч різних матеріалів, які призначені для герметизації, ущільнення різних типів з'єднань, але все ж таки, найбільш популярними матеріалами для різьбових з'єднань є:

Фум – спеціальна стрічка, яка, після її намотування на різьблення, утворює герметичну сполуку та виключає протікання.

Рідкий Фум – спеціальна герметизуюча рідина.

Льон сантехнічний та ущільнювальні пасти Unipak. Застосування клоччя (сантехнічного льону) для герметизації різьбових з'єднань є одним з найдавніших способів, а його доповнення спеціальними пастами ущільнювачів дозволило збільшити ефективність такого з'єднання і спростити процес демонтажу.

Ціна ущільнювальних матеріалів для труб залежить від їх якості, розміру упаковки, виробника та продавця.

Як замовити ущільнювальні матеріали для труб в Полтаві?

Сьогодні купити фум, ущільнювальні пасти, клоччя (льон сантехнічний), мастила, замазки можна купити, не виходячи з дому – скориставшись каталогом магазину будматеріалів СтройМайстер-Полтава та всі необхідні матеріали будуть доставлені Вам у максимально короткі терміни (у день замовлення).

Вгору