Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Виробник
Призначення
Вид
Тип
Колір
Пакування
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Герметик та його різновиди.

Герметик – спеціально розроблений в'язкий склад, призначений для заповнення порожнин, тріщин у приміщеннях, віконних отворах, повітроводах з метою захисту будівлі від атмосферних опадів, протягів та вологи. Також, герметики застосовують для ремонту різних ємностей, каналізації, стиків різних поверхонь та ін. Герметик – відносно новий продукт хімічної промисловості, який з кожним днем ​​стає все більш незамінним у сучасному будівництві. Фактично для кожного виду робіт виробники передбачили різні види герметиків, які максимально відповідатимуть виду робіт (залежно від температурного режиму використання, впливу ультрафіолету, вологи, агресивного середовища, механічного впливу та інших факторів). У більшості випадків різні якості герметиків безпосередньо залежать від основних компонентів, з яких вони створені.

Виходячи зі складу, герметики слід розділити на такі види:

  1. Силіконовий герметик. Як відомо з назви, в основі герметиків даного виду лежить давно відомий людству силікон, який дуже широко застосовується сьогодні не тільки в будівництві, а й у медицині, автомобілебудуванні, кулінарії (як форми), а також при виробництві різноманітних товарів. Силіконові будівельні герметики слід віднести до найбільш застосовуваних, оскільки вони мають цілий набір позитивних якостей:

- Еластичність.

- Відмінна адгезія до різних поверхонь.

- Водостійкість.

- Максимальна герметизація з'єднань.

- Безусадкове ущільнення.

- Безпека для людини та навколишнього середовища.

- Широка кольорова гама. Купити силіконовий герметик у Полтаві можна різних кольорів: від прозорого до чорного, що є важливим фактором, оскільки герметики даного типу важко фарбуються звичайними фарбами.

  1. Акрилові герметики. Герметики цього типу виготовляються на основі міцного, недорого сучасного матеріалу – акрилу. Як правило, акрилові герметики призначені для внутрішнього застосування, оскільки вони не витримують різкого перепаду температур та впливу атмосферних явищ. До позитивних якостей герметиків даного типу слід зарахувати:

- Низька ціна.

- Простота обробки.

- Простота подальшого фарбування.

- блокування грибка та цвілі.

- Підвищена водостійкість.

- стійкість до впливу миючих засобів.

- Еластичність.

- Підвищена адгезія до різних матеріалів.

  1. Бітумний герметик. Спеціальний склад, призначений для гідроізоляції швів у цегляних кладках, фундаментах, покрівельних матеріалах (руберойд, шифер, бітумні листи та ін.). Серед позитивних якостей бітумних герметиків слід зазначити:

- Відмінні гідроізоляційні якості.

- стійкість до перепадів вологості.

Купити якісний герметик у м.Полтава

Сьогодні в будівельному інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава можна купити різні герметики: як відомих виробників, які давно зарекомендували себе, так і «новачків», які заходячи на ринок, пропонують гідний продукт за низькою ціною.

Вибираючи герметик, ціна якого залежить від безлічі факторів: якість, склад, призначення, популярність бренду та ін., слід звернути особливу увагу на його призначення та допустимі умови експлуатації, що дозволить Вам максимально якісно виконати поставлене завдання та заощадити гроші. Повний опис усіх товарів, у тому числі й різних герметиків, Ви завжди можете знайти на сторінках даного каталогу. У разі необхідності отримання додаткової консультації щодо товарів та їх застосування – дзвоніть нам за телефоном (050)257-12-34.

Вгору