Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Товщина, мм
Пакування
Виробник
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Електроди та їх відмінності. Купити електроди у Полтаві

Сьогодні за допомогою зварювального апарату виконується незліченна кількість робіт з металопрокатом: виготовлення металевих конструкцій, огорож, грат, альтанок, навісів, сходів, теплиць, садової меблів та ін. Також зварювання застосовується для ремонту різних металевих виробів. Для роботи зварювального апарату необхідні електрична енергія та електроди. Зварювальні електроди – витратний матеріал, який використовується для зварювання металів за допомогою дугового зварювання. Він являє собою металевий стержень, покритий, залежно від марки, різними обмазками, який торкаючись металу, нагрівається і плавиться, заповнюючи проміжок між деталями та рівномірно прогріваючи їх. Завдяки цьому процесу відбувається процес зварювання. Купити зварювальні електроди у Полтаві, сьогодні, можна у магазинах будівельних матеріалів, де представлений великий вибір електродів різного діаметру та призначення.

Які види електродів існують?

На даний момент існує кілька сотень видів зварювальних електродів, призначених для зварювання металів різного типу та толщини. Вся потрібна інформація про зварювальний електрод вказана в його маркуванні:

- Тип покриття. Для роботи з різними металами виробники рекомендують використовувати електроди з різними типами напилення, позначеного різними літерами.

  • кисле покриття (А),
  • основне покриття (В),
  • целюлозне покриття (Ц),
  • рутилове покриття (Р),
  • інший вид покриття (П).

Також часто застосовується комбінування обмазувальних матеріалів та відповідне позначення у маркуванні електродів (наприклад, РЦ – рутилово-целюлозне).

- товщина електрода. Для зварювання металів різної толщини виробники рекомендують використовувати електроди різного перерізу:

  • Електроди діаметром 1 мм призначені для зварювання металів завтовшки 1 – 1,5 мм.
  • Зварювальні електроди перетином 2 мм використовують із роботи з металами 1 – 2 мм.
  • Електроди 3мм - найбільш популярний вид зварювальних електродів для побутових зварювань, призначений для роботи з металами від 2 до 5 мм, які широко використовують у цивільному будівництві.
  • Зварювальні електроди діаметром 4 мм призначені для побутових та професійних зварювальних апаратів та працюю з мітлами товщиною від 4 до 15 мм.
  • Для роботи з електродами діаметром 5 мм і більше потрібне спеціальне потужне обладнання, вони використовуються професійними зварювальниками при роботі з металами щодо великої толщини.

Також, маркування електродів може містити деякі додаткові параметри: толщина кулі обмазки, можливість роботи з постійним та змінним струмом, полярність та ін.

Купити електроди для зварювання в Полтаві, можна не залишаючи цю сторінку нашого каталогу, де можна придбати зварювальні матеріали багатьох популярних торгових марок: Моноліт, Стандарт, VisTec, Арсенал, Дніпро-М, Патон та ін. Замовлений товар Ви можете забрати самостійно в одній із наших точок видачі або отримати за допомогою служби доставки нашого магазину.

Вгору