Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Бренд
Тип
Призначення
Пакування
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Засоби для захисту дерева та їх різновиди.

Деревозахисні засоби – узагальнена назва засобів, призначених для захисту деревини від впливу атмосферних явищ, механічних навантажень, гниття та впливу бактерій та гризунів. Сьогодні існує безліч подібних засобів, які можна поділити на кілька видів:

- Антисептик для дерева;

- Вогнезахист;

- Лак;

- Морилка;

- Оліфа.

Антисептик для деревини є тим засобом, який здатний одразу вирішити кілька основних завдань.

По-перше, захисний антисептичний шар дозволить уникнути негативного впливу на її поверхню в процесі експлуатації комах та цвілевих грибків.

По-друге, сучасні технології дозволяють компаніям-виробникам створити антисептичні засоби, які передбачають захист дерева від впливу на нього ультрафіолетових променів. Вони відзначаться своїм високим ступенем стійкості до самозаймання. Вся та деревина, яка буде оброблена відповідними антисептиками, забезпечуватиме мінімальний ризик виникнення пожежної ситуації. Все антисептичне просочення дерев'яних матеріалів володітиме своїми високими показниками водонепроникності. І все це забезпечуватиме деревині тривалий термін експлуатації. Незважаючи на те, що деревина буде покрита антисептиком, вона буде екологічно безпечною для людей.

Вибір антисептика для деревини завжди багато в чому залежатиме від того, яке буде надалі застосування деревини. Якщо дерево буде використовуватися меблевою компанією для виготовлення меблів, деревина оброблятиметься з використанням відповідного способу. А ось обробка деревини, призначеної для будівництва лазень та будинків, припускатиме використання спеціальних антисептиків і, відповідно, прохолодитиме деревина свою індивідуальну обробку. Загалом сьогодні прийнято використовувати два види антисептичних засобів. До першого виду відноситься антисептики для дерева, які призначені для зроблених з колод поверхонь. А до другого виду відносяться антисептики для дерева, які потрібні для використання пиляних поверхонь. Їх відмінністю є склад антисептика та специфіка майбутнього використання.

Вогнезахист для дерева – спеціальні засоби, які за впливу високої температури спінюються та запобігають попаданню кисню та горючих речовин до деревини, результатом чого є згасання. Обробка деревини вогнезахисними засобами є обов'язковою умовою введення окремих конструкцій в експлуатацію. Купити вогнезахист для дерева можна у двох варіантах: готовий до застосування склад або концентрат.

Лак для дерева. Популярний вид деревозахисного засобу, який застосовується для захисно-декоративного фарбування дерев'яних поверхонь з метою підвищення міцності поверхні, збільшення вологостійкості деревини та підкреслення природної структури дерева. Також, у магазинах будівельних матеріалів представлені кольорові деревозахисні засоби на основі лаку, які дозволяють не лише захистити деревину, але й пофарбувати її у потрібний колір.

Купити різні види деревозахисних засобів Ви завжди можете за допомогою каталогу нашого інтернет-магазину, де представлений великий вибір засобів захисту дерева від кращих вітчизняних та зарубіжних виробників.

Вгору