Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Лакофарбова продукція та її види.

Лакофарбові матеріали (лакофарбова продукція, ЛКМ) – загальна назва різних за хімічним складом матеріалів, призначених для фарбування різних поверхонь з метою їх захисту від впливу зовнішнього середовища або надання їм естетичного вигляду. Такі матеріали можуть виконуватися у вигляді рідини, пасти, аерозолю або порошку, залежно від рекомендованого виробником способу нанесення. Лакофарбові матеріали умовно поділяються на кілька видів залежно від призначення, матеріалу виготовлення, спрямованості дії та ін. Існують такі види лакофарбової продукції:

За типом впливу:

- Декоративні засоби. Лакофарбові матеріали, основним завданням яких є надання різним поверхням естетичного вигляду, фактури чи потрібного кольору. Такі склади зазвичай не захищають матеріали від впливу вологи, води, ультрафіолету, грибків та інших весняних факторів, а використовуються в декоративних цілях.

- Склади із захисною функцією. Основним призначенням цього виду лакофарбової продукції є захист поверхонь і матеріалів від різних зовнішніх впливів. Як правило, сучасні захисні засоби можуть виступати як декоративні матеріали.

По призначенню:

- Засоби для захисту дерева (лаки, антисептики, біозахист, вогнезахист та ін.).

- Фарби та ґрунтовки для металу (емалі, антикорозійні ґрунтовки, сурик та ін.).

- Засоби для фарбування мінеральних поверхонь (цегла, бетон, камінь, оштукатурені поверхні, гіпс та ін.).

- Розчинники та розріджувачі.

- Барвники.

Купити лакофарбову продукцію у Полтаві можна купити в будівельному інтернет-магазині СтройМайстер, де представлений великий асортимент лакофарбових матеріалів від найкращих українських та зарубіжних виробників, а саме: водоемульсійні фарби для фарбування поверхонь усередині приміщення та фасадів, емалі, захисні засоби «3 в 1», лаки, антисептики та засоби захисту для дерева, а також розчинники, оліфа, морилка та сотні інших видів продукції.

Водоемульсійна фарба – вид лакофарбової продукції, який широко використовується в сучасному ремонті для фарбування різних поверхонь усередині та зовні приміщення. Оскільки більшість видів водоемульсійної фарби поставляються в будівельні магазини у білому варіанті, то для надання їм потрібного кольору слід використовувати спеціальний пігмент для водоемульсійної фарби – відтінок або барвник.

Барвник (пігмент, колер) – спеціальний концентрований пігментний матеріал, призначений для зміни кольору лакофарбової продукції на водній основі або органічних розчинниках. Усі барвники можна умовно розділити на кілька видів залежно від типу, призначення чи концентрації:

За призначенням:

- для внутрішніх робіт;

- для зовнішніх робіт (пігменти для фасадної фарби).

При виборі барвника, зверніть увагу на його маркування або спеціальну позначку (зазвичай зірочку), яка вказує на можливість використання даного кольору при фарбуванні поверхонь зовні приміщення.

По типу:

- Класичний барвник. Як правило, барвник такого типу є

- Концентрат.

Технологія фарбування водоемульсійної фарби за допомогою барвників передбачає як її забарвлення за допомогою спеціальних комп'ютеризованих машин, так і виконання таких робіт вручну, за допомогою міксера. Для визначення необхідних пропорцій слід дотримуватися рекомендацій виробників пігментів.

З палітрою барвників Dufa, Polifarb, Colorex та ін. пігментів для водоемульсійних фарб можна ознайомитись на сторінках інтернет-магазину будівельних матеріалів СтройМайстер (Полтава), де також можна придбати відтінки потрібного кольору з доставкою по м.Полтава.

Вгору