Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Фарба "Захист 3 в 1" та особливості її застосування.

Будь-який металевий виріб, виготовлений із чорного металу, починаючи від стовпчика для забору і закінчуючи високотехнологічними конструкціями, вимагає захисту матеріалу від впливу вологи та атмосферних явищ, інакше всі праці автора виробу вже через кілька років підуть нанівець. Необроблена металева конструкція моментально втратить привабливість зовнішнього вигляду, а вже через кілька років, залежно від товщини металу, втратить свою здатність і розпадеться. Виготовлення конструкцій з кольорових металів, не схильних до гниття, часто не представляється можливим через дорожнечу матеріалу. Саме тому для виробництва виробів з металу (дверей, воріт, сходів, навісів, парканів та ін.) застосовують традиційні матеріали: арматуру, профтрубу, куточок, квадрат та інший чорний металопрокат, який потребує додаткового захисту.

Існує кілька традиційних способів захисту металу від корозії:

- Фарбування спеціальними фарбами, наприклад, емаль ПФ-115.

- Обробка продуктами на нафтовій основі (технічні олії, відпрацювання, солідол та ін.).

Фарбування поверхонь за допомогою традиційних емалей – надійний спосіб захистити метал від корозії, але лише за умови правильної підготовки поверхні: обробка антикорозійними матеріалами та ґрунтування. Залежно від якості куплених матеріалів, ваш металевий виріб отримає захист та привабливість на 1 – 4 роки.

Для підвищення ефективності захисту та спрощення порядку виконання робіт, вченими було розроблено спеціальну фарбу «Захист 3 в 1», яка дозволяє виконати процес антикорозійної обробки, ґрунтування та фарбування в одну операцію. «Захист 3 в 1» - це високоякісна ґрунтовка-фарба на основі емалі та спеціальних добавок, що забезпечує надійний захист металевих поверхонь, у тому числі оцинкованих.

«Захист 3 в 1» має цілу низку позитивних якостей, які слід зазначити:

- Ідеально підходить для виконання як внутрішніх, так і зовнішніх робіт;

- Наноситься безпосередньо на поверхню без попередньої обробки;

- Має відмінні показники стійкості до атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання;

- Швидко сохне;

- Економічно раціональний вибір. Витрата фарби "Захист 3 в 1" складе не більше 150 - 200 грам на квадратний метр поверхні, що фарбується.

- Утворює високоякісний антикорозійний захист, який здатний служити понад 7 років.

- Залежно від «моделі», може надавати поверхні унікальні візуальні якості: молотковий або перламутровий ефект.

Купити фарбу «Захист 3 в 1» у Полтаві, сьогодні не становить великих труднощів. Інтернет-магазин СтройМайстер-Полтава пропонує своїм покупцям антикорозійний захист 3 в 1 від провідних вітчизняних виробників у зручній упаковці по 0,7; 0,9 та 2,7 кг, які можна замовити з доставкою додому або отримати у точці видачі в день замовлення.

Вгору