Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Підвіконня ПВХ

Пластикові підвіконня та їх переваги

Час не стоїть на місці і разом з ним розвиваються будівельні технології, переходячи поступово від традиційних матеріалів до практичних сучасних матеріалів, які, як правило, ще міцніші та довговічніші. Одним із прикладів може бути заміна старих вікон, а разом з ними і підвіконь. Пластикове підвіконня – не тільки необхідна складова частина будь-якого сучасного пластикового вікна, а й прикраса найвишуканішого інтер'єру. Сучасні пластикові підвіконня виготовляються з високотехнологічних матеріалів на основі ПВХ, що дозволяє наділити їх цілим рядом позитивних якостей:

- вологостійкість – важлива характеристика, оскільки підвіконня є фактично «бампером» між вулицею та приміщенням і піддається різним температурним навантаженням.

- Стійкість до дії мікроорганізмів. На відміну від дерев'яних підвіконь, підвіконня з ПВХ не схильні до ураження цвіллю, грибком та іншими мікроорганізмами.

- Стійкість до механічних навантажень – поверхня пластикового підвіконня має досить високу механічну міцність, що дозволяє з легкістю використовувати його як підставку для квітів.

- Не втрачають форму – спеціальна конструкція підвіконня дозволяє не давати усадки після монтажу та не втрачати форму через роки.

- Не вимагають спеціального догляду.

- Не вицвітають - застосування сучасних матеріалів дозволяє зробити підвіконня, які мають підвищену стійкість до впливу ультрафіолету і залишаються в «первозданном» вигляді багато десятиліть.

- Доступність – ціна підвіконня в Полтаві, залежить від його якості, кольору та популярності торгової марки виробника.

- Безпека – пластикові підвіконня виготовляються зі спеціальних матеріалів, які не виділяють шкідливі речовини, і є абсолютно безпечними для людини та навколишнього середовища.

Інтернет-магазин будматеріалів СтройМайстер пропонує купити підвіконня від торгових марок WellTech Innovations, Rif, Leberg, які відрізняються ідеальним співвідношенням ціни та якості. Звернувшись до нашого магазину, Ви зможете придбати підвіконня потрібної вам ширини та довжини, з єдиним обмеженням – довжина одного підвіконня не повинна перевищувати 6000мм.

Вгору