Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Пісок, гранвідсів, щебінь. Цемент.

Цемент та сипучі матеріали від провідних світових виробників.

У продажу є будівельні матеріали від популярних фірм: IfCem, CRH, Eurocement та Helderbergcement. Широко поширений цемент CRH. Він використовується у будівництві житлових, комерційних та промислових будівель. Головна його особливість – можливість застосування за низької температури. Продукція від цієї фірми відрізняється стійкістю до впливу вологи, а також різких перепадів температур. Хімічні речовини також впливають на цемент.

Хороше доповнення – пластифікатор від компанії Віртуоз. Він дозволяє знизити витрати цементу, що забезпечує економію грошей (до 30% вашого бюджету). Дана речовина здатна збільшити міцність бетону, а також підвищити морозостійкість. Ще одна перевага такої продукції – після її заливання бетон не вимагає додаткових теплових обробок. Ви зможете трохи підвищити плинність бетонної суміші.

Як вибрати цемент. 5 порад.

Від якості цементу залежить міцність зведеної конструкції, тому до вибору такого будівельного матеріалу потрібно поставитися відповідально. Щоб зробити правильний вибір, дотримуйтесь 5 важливих порад:

Визначте вид цементу (основні типи – білий портландцемент, сульфатостійкий, шлаковий, пуцолановий, швидкотвердіючий, глиноземистий, водонепроникний та інші).

Вивчіть марку цементу за міцністю (для фундаменту купують цемент марки M400 – M500, а для оздоблювальних робіт – M200 або M300).

Подивіться на маркування добавок (ця характеристика вказується на упаковці буквою “D”. Наприклад, позначення D20 вказує на те, що цемент містить 20% добавок).

Вивчіть маркування за швидкістю набирання міцності (відображає час, за який речовина досягає максимальної міцності. Враховуйте, що швидкість набирання потрібно підбирати під конкретний вид робіт. Зайва швидкість набору може лише нашкодити).

Зверніть увагу на колір (якісний цемент повинен мати сірий відтінок. Він також буває світло-сірим та темно-сірим).

Переваги товарів від Eurocement. Чому вам вигідніше придбати цемент у нас?

Купуючи цемент у нас, ви заощаджуєте на доставці. Кожен наш клієнт отримає безкоштовну доставку по місту Полтава (при замовленні від 3000 гривень). Ви отримаєте лише сертифіковану продукцію, яка має високу якість. Ви також маєте можливість не робити передоплату.

Купити сипучі матеріали у Полтаві.

Як відомо, пісок, щебінь, гранітний відсів та керамзит широко застосовується у будівельних та ремонтних роботах.

Найбільш широке застосування має пісок. Починаючи з заливки фундаменту, і практично до зведення даху, використовують пісок, так само він необхідний при кладках та штукатурних роботах.

Крім допоміжної функції у будівництві пісок також можна використовувати при декоруванні прилеглої території.

Пісок є досить популярним будівельним матеріалом, без якого досить складно обійтися як при будівництві, так і при ремонті.

Будівельний пісок можна розділити на 2 групи: пісок річковий і пісок кар'єрний. Річковий пісок використовують більше при створенні розчинів для внутрішньої обробки приміщень, так як він має дрібну зернистість і добре поєднується з іншими сипучими матеріалами. На початковій стадії будівництва, наприклад, при зведенні фундаменту використовують кар'єрний пісок. Також його можна використовувати як фільтр, так як він здатний затримувати небажані частинки, контролюючи глибину до трьох метрів.

Ще один важливий матеріал у будівництві – це щебінь. Зведення будь-якої будівлі або споруди неможливе без використання щебеню. У будівництві найчастіше застосовуються гранітний, гравійний, вапняковий щебінь.

Від фракції (розміру) щебеню залежить і сфера його застосування. Наприклад, дрібніший 0-5 мм використовують для декорування, 5-10 мм використовують при виготовленні бетонних сумішей, застосовується у виробництві для перекриття. Щебінь з показниками 20-40 мм незамінний при зведенні залізобетонних конструкцій, закладки виробничих будівель, будівництві доріг.

Так само неможливо не згадати ще про один важливий будівельний матеріал, такий як, гранітний відсів. Цей матеріал застосовують при виготовленні розчинів, а також у декоративних цілях, посипаючи їм майданчики та доріжки у парках, а також на садових ділянках.

Пісок, гранітне відсівання, щебінь – це будівельні матеріали, які служать як допоміжні елементи при будівництві, так і як недорогі декоративні покриття для доріжок у саду та парках.

Пісок, щебінь, гранотсів та керамзит фасований та навалом Ви можете купити у будівельному інтернет-магазині СтройМайстер.

Всі будівельні матеріали в нашому магазині Ви можете купити, не виходячи з дому, зробивши замовлення на сайті, і ми доставимо їх Вам прямо на будівельний майданчик.

Вгору