Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Тип
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Цвях - один з найдавніших видів кріплення, який використовується для кріплення дерев'яних елементів і в наш час. Це кріплення є загостреним штирем, у верхній частині якого розташоване спеціальне потовщення (капелюшок), що і є основним утримуючим елементом. Цвяхи виготовляються із сталевого дроту відповідної марки, причому для виготовлення різної довжини використовується дріт різного діаметру.

Які види цвяхів існують?

Існують кілька видів цвяхів, які хоч і мають деякі відмінності, загалом є одним і тим же кріпильним матеріалом.

- Без покриття. Стандартні цвяхи використовуються для багатьох видів будівельних та господарських цілей, в основному для скріплення різних пиломатеріалів. Даний тип цвяхів виготовляється із чорного металу, без додаткової антикорозійної обробки. Довжина стандартних цвяхів становить від 15 до 250 мм.

- з антикорозійним покриттям, у тому числі виготовлені із кольорових металів. Цей тип кріплення слід розділити на кілька типів:

З нержавіючої сталі – використовуються для кріплення дощок, у місцях із підвищеною вологістю або можливістю попадання води.

Оцинковані – найчастіше використовуються для кріплення колод, оскільки мають додатковий захисний шар, але виготовлені із відносно твердих марок сталі.

Мідні та латунні. Цвяхи цього типу в основному використовуються при виконанні внутрішніх робіт (наприклад, кріплення плінтуса).

- Зі збільшеним капелюшком. Такий тип цвяхів використовують для кріплення щодо пухких матеріалів. Саме таким цвяхом із збільшеним капелюшком є ​​шиферний цвях.

- Без капелюшка – цей тип кріплення використовується для прихованого монтажу різних дерев'яних виробів (наприклад, дверна лиштва).

- Гвинтові. Спеціальна гвинтова форма цвяха забезпечує міцніше з'єднання порівняно з класичним типом цвяхів.

- Зйоршені. Кріплення даного типу виготовлено у вигляді стрижня з ламелями, які запобігають можливості зворотного ходу кріплення. Цей тип кріплення, на нашу думку, забезпечує максимально міцне з'єднання.

- Покрівельні. У цей вид слід віднести різне забивне кріплення, розроблене для фіксації покрівельних матеріалів. Особливістю є кольоровий капелюшок, колір покрівельних матеріалів, що дозволяє зробити максимально непомітним місце з'єднання. Головка такого цвяха забарвлюється у колір покрівлі на заводі. Також існують спеціальні кольорові капелюшки, які одягаються на головку цвяха, закриваючи в колір отвір.

Де можна придбати цвяхи в Полтаві?

Звичайні цвяхи продаються у всіх будівельних магазинах Полтави. Великий вибір цвяхів різного типу та розміру оптом та в роздріб можна купити на сторінках нашого магазину. У каталозі сайту вказана роздрібна ціна цвяхів, для уточнення оптових цін необхідно зателефонувати, вказаному в контактах магазину, або зробити замовлення на потрібний обсяг і наш менеджер запропонує оптову ціну.

Вгору