Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Плитні матеріали з деревини

Листові (плитні) дерев'яні матеріали

У будівництві та ремонті досить широко застосовуються такі листові матеріали як ДВП, ДСП, ОСБ, QSB, фанера.

ДВП (деревоволокниста плита) складається з волокон целюлози, води, полімерних добавок і клеючих матеріалів. Для стійкості та довговічності, цей матеріал просочується спеціальним антисептиком, що допомагає зберегти конструкцію та захистити його від руйнування та шкідників.

ДВП широко застосовується для обробки приміщень, виготовлення меблів і дверей тощо.

ДСП (деревно-стружкова плита), це ще один матеріал, який часто використовується в будівництві та ремонті. При виготовленні цього матеріалу застосовується гаряче пресування стружки, в результаті виходить легка та міцна плита, яку можна застосовувати для різноманітних спеціальних та загальногосподарських цілей.

В наш час при виготовленні ДСП практично не застосовуються шкідливі добавки, що дозволяє отримати якісний матеріал, який відповідає всім санітарним нормам. ДСП використовується для будівництва елементів тимчасових і постійних будівель, при виготовленні меблів, тари та багатьох інших сферах.

ОСБ (OSB) - це будівельний матеріал, що складається з деревних частинок, які склеєні за допомогою полімерних добавок, таких як віск і смола.

При виготовленні ОСБ найчастіше використовують осину. Основною особливістю листа ОСБ є те, що він багатошаровий, внутрішній шар стружки орієнтований упоперек плити, а зовнішній вздовж - це дає можливість отримати міцний та міцний будівельний матеріал. Плити ОСБ широко застосовуються для обшивки несучих конструкцій, стін, підлог, горищних приміщень, господарських споруд. ОСБ плити легко обробляти, вони досить просто ріжуться, свердляться та фарбуються. Завдяки спеціальній обробці вони практично не схильні до гниття. Це досить надійний будівельний матеріал.

Плита QSB - це матеріал, який виробляють зі спеціальної сортованої стружки. Завдяки тому, що при виготовленні таких плит використовують спеціальні клеї, їх можна використовувати в умовах підвищеної вологості, а також при великих навантаженнях.

Плити QSB можна використовувати для виготовлення упаковок, покрівлі, опалубок, а також виготовлення меблів. Це досить міцний матеріал, він має невелику вагу та легко обробляється, його можна свердлити, пиляти, фрезувати, завдяки цим особливостям він широко застосовується у будівництві та ремонті. Так само важливим є той факт, що це досить екологічний матеріал, що дозволяє використовувати його в житлових приміщеннях.

Фанера - це матеріал, який отримують в результаті склеювання підготовленого шпону, а щоб надати міцність фанери, листи шпону накладають перпендикулярно один одному, в результаті чого волокна деревини зчіплюються. Завдяки тому, що вона оброблена спеціальними речовинами, термін служби фанери досить великий і вона не гниє. Так як і всі перераховані вище будівельні матеріали, фанера широко використовується при ремонті, будівництві тимчасових і постійних конструкцій, при виготовленні меблів.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів (Полтава) www.stroymaster.poltava.ua пропонує купити ДВП, ДСП, плити ОСБ, QSB, фанеру, це недорогі, досить міцні та довговічні будівельні матеріали, які допоможуть реалізувати всі Ваші ідеї у будівництві та ремонті.

Вгору