Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Пиломатеріали, вироби з деревини

Вироби з дерева та переваги їх використання.

Пиломатеріали – збірна назва виробів з дерева або продуктів деревообробної промисловості, що застосовуються у будівництві чи ремонті. Пиломатеріалами умовно називають такі будівельні матеріали як брус, дошка, вагонка, фанера, ДВП (деревно-волокниста плита), ДСП (деревно-стружкова плита), ОСП (OSB, орієнтовано-стружкова плита) та ін. Також, до пиломатеріалів слід віднести такі вироби з дерева: дверний короб, лиштва, плінтус, всілякі накладки та куточки. У наш час, незважаючи на величезну кількість аналогів з пластику або композитних матеріалів, пиломатеріали продовжують користуватися величезною популярністю у будівельників, оскільки мають цілу низку переваг:

- Відносно низька ціна. Багато пиломатеріалів виготовляються з «відходів» (стружки та тирси), що значно здешевлює їх виробництво. Як правило, купити пиломатеріали в Полтаві недорого можна звернувшись до будівельного інтернет-магазину.

- Міцність. З давніх часів людству відомо, що матеріали з дерева (пиломатеріали) мають дуже високу міцність і можуть витримувати досить великі механічні навантаження, що дозволяє застосовувати їх для виконання багатьох будівельних завдань (будівництво опалубок, каркасів, спорудження різних конструкцій, у тому числі несучих, підлог, фронтонів та ін.).

- Довговічність. Сучасні антисептики та засоби для обробки дерева дозволяють захистити пиломатеріали від гниття та пошкодження комахами, що значно продовжує їх термін служби.

- зручний розмір. Листові пиломатеріали (ОСП, ДСП, ДВП та фанера) виготовляються в досить великих розмірах (до 3000мм), що дозволяє виготовляти цілісні конструкції, які є необхідними при каркасному будівництві, спорудженні опалубок та спорудженні підлог або фронтонів.

- Простота обробки. Вироби із дерева досить легко обробляються ручним інструментом. Для роботи з пиломатеріалами не потрібно купувати дороге обладнання, достатньо мати пилку або електричний лобзик.

- Естетичність. Квартира, будинок або офіс, внутрішнє оздоблення якого виконано із застосуванням дерев'яних елементів (лиштви, плінтуса, вагонка та ін.) завжди привертає увагу та виділяється на тлі «звичайних» приміщень зі стандартним ремонтом.

- Екологічна чистота. Пиломатеріали, виготовлені з «чистого» дерева, є повністю безпечними для життєдіяльності людини, і можуть застосовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Листові матеріали, виготовлені із застосуванням «клеючих» елементів, також є безпечними для людини та навколишнього середовища, що підтверджується відповідними сертифікатами якості.

Виходячи з вищесказаного, слід зазначити, що, незважаючи на значний прогрес і просування у сфері виробництва будівельних матеріалів, пиломатеріали, як і тисячу років тому, є незамінними при будь-якому будівництві чи ремонті.

Вгору