Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Ціна, грн
Матеріал
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Арматура та її види.

Без арматури не можна виготовляти конструкції з бетону, призначені для будівництва будівель та споруд. Цей вид металопрокату є важливою частиною різноманітних виробничих процесів. На сьогоднішній день існує багато видів арматури. Її поділяють на групи, залежно від вимог до використання.

Класифікація арматури.

Часто можна чути таке питання: навіщо потрібно класифікувати арматуру, адже й так зрозуміло, що її використовують під час виробництва різних механізмів у будівництві? Проте не все так просто. У сучасній промисловості використовують різноманітні процеси виробництва. Потрібні матеріали з різними якісними характеристиками. Саме для спрощення пошуку потрібного матеріалу ділять арматуру на класи.

Існують розроблені таблиці. Вони допомагають будівельникам, майстрам, які працюють з металом, спеціалістам проектних установ швидко знаходити арматуру, яка потрібна для кожного окремого проекту. Найчастіше цими таблицями користуються спеціалісти. Але ті, хто хоче самостійно вибрати арматуру для своїх цілей, спокійно розберуться з інформацією, наведеною в таблицях.

У таблиці наведено такі дані:

- вид арматури у буквеному вираженні;

- гранична вага цього типу виробу;

- Діаметр;

- навантаження, яке може витримувати арматура;

- Довжина арматури.

Сучасні будівельні та проектні організації використовують таблиці класифікації арматури, які були прийняті та затверджені ще в епоху Радянського Союзу. Звичайно, існують різні міжнародні позначення. Але та класифікація настільки досконала, що користуватися іншими позначеннями мало хто бажає.

- А1 (240) це маркування позначає арматуру – гладку або рифлену, яка призначена для монтажних робіт, що не передбачають монтаж несучих конструкцій; діаметр – 6-40 мм, але міцність слабка;

- А3 (А400) буває лише рифленою; діаметр 8-40; довговічність та міцність сталі дає можливість використовувати цю арматуру у всіх видах будівництва

- А 500 – вид арматури, який також використовується у всіх видах будівельних робіт. Арматура А 500 відрізняється підвищеною міцністю порівняно з арматурою А 400, що відображається у ціні.

- А5 (800), А6 (1000) ці класи арматури застосовують лише у будівництві промислових об'єктів; це арматура з високим ступенем міцності.

Існує особливий вид арматури – фонтанна. Цей вид використовують у нафтовидобувній промисловості, у газовій промисловості. Вона потрібна, щоб щільно закривати свердловини або регулювати кількість рідини в свердловині.

Купити арматуру у Полтаві в інтернет-магазині СтройМайстер.

Наша компанія пропонує своїм покупцям арматуру різного діаметру за оптимальними цінами з доставкою по м. Полтава та області. Арматура, яка зберігається на наших складах, має початкову довжину 6 або 12 метрів, що дозволяє здійснити порізку за Вашими розмірами з мінімальною кількістю відходів або ж здійснити доставку арматури повністю.

Вгору