Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Бренд
Номінальний струм
Кількість полюсів
Тип
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Автоматичні вимикачі та їх різновиди

Автоматичний вимикач (автомат) – пристрій, призначений для увімкнення або вимкнення електричних ланцюгів за нормальних умов та автоматичного відключення їх при підвищенні навантаження або короткому замиканні. Автоматичні вимикачі призначені для пристрою різних за характеристиками електричних ланцюгів і, відповідно, відрізнятимуться за параметрами, що відповідає маркуванню автомата. Автоматичні вимикачі відрізняються між собою:

За кількістю полюсів головного ланцюга автоматичні вимикачі бувають однополюсними, двополюсними, триполюсними і чотириполюсними, чому відповідає маркування 1P, 2P, 3P, 4P (1П, 2П, 3П, 4П).

По номінальному струму ланцюга можна купити автоматичний вимикач (автомат) в діапазоні 6А – 6300А. Для електричних ланцюгів житлових приміщень, як правило, застосовуються автомати з номінальним струмом 6А, 10А, 16А, 20А, 25А, 32А та 40А. Більш потужні автоматичні вимикачі використовуються для влаштування електричних систем з великим навантаженням.

За типом захисної характеристики:

- характеристика «B» - відповідає автоматам, призначеним для влаштування побутових електричних ланцюгів, в яких використовуються електричні та освітлювальні прилади.

- характеристика «C» - автоматичні вимикачі з цим маркуванням можуть застосовуватися з двигунами, які використовують невеликі пускові струми (компресори, вентилятори).

- характеристика «D» - дозволяє використовувати автомати з цим маркуванням для запуску двигунів з великими пусковими струмами (наприклад, насоси, підйомники).

Автоматичний вимикач – пристрій, який обов'язково повинен бути встановлений для кожного електричного ланцюга, що дозволить захистити його від перепаду напруги або короткого замикання, що у свою чергу дозволить зберегти електрообладнання або електроніку, підключену до даного ланцюга, а в окремих випадках захистити проводку від загоряння та його наслідків.

Купити автоматичний вимикач (автомат) у Полтаві, можна звернувшись до інтернет-магазину будівельних матеріалів СтройМайстер-Полтава, де представлений досить великий вибір автоматів від провідних виробників галузі, а саме: IEK, Viko, Schneider, Promfactor, АСКО та інших, що дозволить підібрати продукт, який буде відповідати Вашим вимогам на 100% і бездоганно прослужить багато років.

Вся продукція, представлена ​​в даному розділі інтернет-магазину, сертифікована відповідно до законодавства України, і є безпечною у використанні.

Вгору