Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Засоби кріплення

Фільтр
Тип
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Засоби кріплення та їх види

Кріплення – загальна назва різних цвяхів, анкерів, шурупів, саморізів, болтів, гайок та гвинтів, необхідних для виконання різних кріпильних робіт: збирання каркасу з металевих профілів, прикручування гіпсокартону, ОСП, фанери, ДСП до різних конструкцій, кріплення профнастилу для забору та покрівлі. матеріалів до конструкції, збирання меблів, закріплення побутових приладів на стіну (телевізор, котел, бойлер, газова колонка та ін.), встановлення вікон, дверей та виконання різних інших робіт.

Умовно, кріплення можна розділити на кілька основних груп за типом поверхонь, до яких проводиться кріплення:

Матеріали для кріплення до дерев'яних поверхонь. Сьогодні в будівельних магазинах можна купити шурупи по дереву різної товщини і довжини, що дозволить надійно прикріпити різні види оздоблювальних матеріалів до дерев'яних основ. Також для кріплення до дерева використовують цвяхи, ціна за кг яких значно нижча, ніж у інших кріпильних матеріалів.

- Кріплення до металевих конструкцій. Для кріплення до металевих поверхонь використовують саморізи по металу, саморізи по металу з буром (свердлом), які розрізняються за товщиною, довжиною, розміром бура та типом головки. Для виконання робіт з кріплення до металевих конструкцій із досить великою товщиною стінки використовують саморіз по металу із шестигранною головкою. Для складання каркасів із металевих профілів застосовують спеціальний шуруп – «блоха» («блошка»), а для робіт із відносно крихкими матеріалами – саморіз із пресшайбою, який за рахунок відносно великої площі головки дозволяє закріпити матеріал (наприклад, пластикові панелі). Також, для кріплення до металу використовують болти та шпильки.

- Кріплення для бетонних та цегляних основ. Для виконання робіт з кріплення до бетонних або цегляних поверхонь слід застосовувати анкери (розпірні болти), дюбелі з гвинтами, дюбель-цвях і дюбель ДНА. Також можна використовувати металеві шпильки різного діаметру.

- Кріплення до пустотних конструкцій (гіпсокартон, OSB та ін.). Для кріплення до гіпсокартону використовують спеціальний вид кріплення - "молі" або "парасольку".

- Кріплення для пористих блоків (газоблок, піноблок). Досить великою проблемою є кріплення різних матеріалів до газоблоку з огляду на його відносно низьку механічну міцність. Для виконання цього виду робіт застосовують спеціальні хімічні анкери або спеціально розроблені види кріплення.

- Спеціальні види кріплення. До цієї групи кріплень слід віднести кріпильні матеріали, розроблені для кріплення бойлерів, умивальників, унітазів, радіаторів опалення, труб та ін.

Для виконання різних робіт необхідно вибирати різні системи кріплення, що гарантує максимально якісне виконання робіт.

Кріпильні матеріали в досить великому асортименті, представлені на сторінках інтернет-магазину СтройМайстер-Полтава, де можна купити цвяхи, саморізи, дюбеля, шпильки, анкера, болти різних видів оптом та в роздріб.

Вгору