Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Сітка та засоби армування.

Армування будівельних конструкцій – один з найважливіших етапів у будівництві, оскільки саме за допомогою армування досягаються найвищі показники міцності різних конструкцій та поверхонь. В залежності від типу виконання робіт, для армування використовують:

  • Металеву або склопластикову арматуру;
  • Сітки (скловолоконні, металеві, пластикові та ін.)
  • Фібри та мікроволокна.

Фасадна сітка – спеціальний рулонний скловолоконний матеріал, призначений для влаштування армованого шару систем утеплення фасадів «мокрим» способом за допомогою пінопласту або інших утеплювачів. Фасадна сітка укладається по всьому периметру утеплення фасаду і служить для зміцнення основного шару та запобігання появі тріщин. Для правильного виконання робіт з влаштування армованого шару, сітку необхідно укладати методом занурення у свіжий шар армування, з подальшим додатковим оштукатурюванням. Багато «початківців» будівельних бригад укладаю фасадну сітку безпосередньо на утеплювальний матеріал, і наносять штукатурку поверх сітку в один шар. Такий метод роботи виключає контакт між цементною армувальною сумішшю та утеплювачем у місцях присутності волокон сітки, заповнюючи лише «комірки», що в результаті значно знижує адгезію між матеріалами та практично зводить на нуль ефект армованого шару.

Сітка фасадна, ціна якої залежить безпосередньо від її якості, має такі якості:

- Висока механічна міцність;

- Стійкість до дії агресивних компонентів розчину;

- Не гниє і схильна до корозії;

Які різновиди фасадної сітки є?

Сьогодні купити фасадну сітку в Полтаві можна різної якості від цілого ряду виробників, але основними відмінностями між ними є:

- Густина. Магазини будівельних матеріалів пропонують своїм покупцям сітку щільністю 145 та 160 грам/м². Сітку, щільністю 145, найчастіше застосовують для влаштування фасадів складної геометричної форми, оскільки вона гнучкіша в порівнянні з сіткою 160 щільності.

- Колір. Виробники фасадних сіток забарвлюють її у різні кольори, що ніяк не впливає на її характеристики.

- відповідність заявлених характеристик реальною. Щільність сітки легко перевірити за допомогою ваг, оскільки щільність – це вага сітки на м², тобто п'ятдесятиметровий рулон сітки 160 щільності має важити 8 кг + упаковка.

Де ще застосовується скловолоконна сітка?

Скловолоконна сітка, призначена для влаштування армованого шару фасадів будівель, також часто застосовується для зміцнення гіпсових та цементних штукатурок усередині приміщення, армування стяжок підлоги, садових доріжок та ін.

Де можна купити фасадну скловолоконну сітку в Полтаві?

Великий вибір фасадних сіток різних виробників представлений у каталозі нашого інтернет-магазину, що дозволяє замовити сітку не залишаючи цю сторінку каталогу або зателефонувавши нам за телефоном: (050) 257-12-34 або (067) 134-15-10. Магазин будматеріалів СтройМайстер пропонує своїм покупцям фасадну сітку в рулонах по 50, 20, 10 метрів, а окремі види – кратно погонному метру.

При розрахунку кількості фасадної сітки, необхідної для виконання робіт, необхідно врахувати нахльостування близько 7-10см по всій довжині стику, який необхідний для правильного виконання робіт.

Вгору