Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Вид
Виробник
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Світлодіодні лампи та переваги їх використання. Купити LED лампу в Полтаві

Регулярне зростання цін на електроенергію змушує споживачів знижувати її споживання та економити кошти, витрачені на електроенергію. У зв'язку з цим все більше людей, придбаваючи різні пристрої, звертають увагу не лише на їх технічні характеристики, але й на споживану потужність. У цій ситуації на допомогу людям приходять нові технології, які дозволяють виконувати ті ж завдання із значно меншим споживанням енергоресурсів. Одним із таких технічних рішень є світлодіодна лампа, яка здатна повністю замінити традиційні лампочки, споживаючи значно менше "світла". До нещодавнього часу LED-лампочки коштували досить дорого, але розвиток технологій призвів до того, що ціна світлодіодних ламп практично наближається до ціни традиційних ламп накалювання. У зв'язку з цим світлодіодні лампочки набувають все більшої популярності, витісняючи своїх "древніх колег".

Переваги світлодіодних ламп:

  • низьке енергоспоживання – LED лампа споживає приблизно в 8-10 разів менше електроенергії порівняно з лампами накалювання.

  • тривалий термін служби – магазини будматеріалів в Полтаві надають тривалу гарантію на світлодіодні лампочки, а саме 24 місяці, протягом яких неробочу лампу можна обміняти на нову.

  • безпека – на відміну від ламп накалювання, діодна лампа не вибухає, не лопається і не стріляє, також вона значно безпечніша у випадку її утилізації.

  • різноманіття варіантів колірної температури.

  • безпека – у зв'язку із малим споживанням енергії LED ламп, практично виключається нагрівання проводів живлення.

  • низька ціна ламп (Полтава) – на момент написання статті, вартість світлодіодної лампи потужністю 10 Вт становить 26 грн. (близько 1 USD).

  • різноманіття форм – на відміну від ламп накалювання, які практично не змінювали форму протягом десятиліть, світлодіодні лампи виробляються найрізноманітніших форм і розмірів.

Виходячи із вищевказаних фактів, на нашу думку, купити світлодіодну лампу є правильним і своєчасним рішенням, яке дозволить вам не лише економити гроші, але й йти в ногу із часом.

Вгору