Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Радіатори опаленння - купити у Полтаві

Що таке радіатори

Невід'ємною частиною будь-якої системи водяного високотемпературного опалення є радіатор, який забезпечує процес теплообміну та виступає «обличчям» системи. Раніше у споживачів вибір був невеликий і практично всі опалювальні системи були оснащені чавунними батареями, але сьогодні відділи сантехніки будівельних магазинів пропонують своїм покупцям досить широкий вибір радіаторів різних видів, що дозволяє купити радіатор, який максимально ефективно виконуватиме свої функції в кожній окремо опалювальній системі. .

Який радіатор опалення?

Незважаючи на всю різноманітність радіаторів, представлених у магазинах, весь асортимент зводиться до таких основних видів:

Біметалеві радіатори. Сердечник батарей з біметалу виготовляється з міцної сталі, що дозволяє витримувати відносно великий тиск у 20 – 30 атмосфер, а ребра – з алюмінію, який має високу теплопровідність (170 – 200 Вт). Такий синтез матеріалів дозволяє створити високоефективний міцний радіатор, який підходить для всіх видів автономних та центральних опалювальних систем. Розрахунок необхідної кількості ребер біметалевого радіатора повинен здійснюватися фахівцями відповідно до технічних характеристик конкретного приміщення. Для відносно стандартних приміщень розраховують одну секцію на 1-1,2 м² площі.

Сталеві радіатори. Даний вид обігрівачів є цільною конструкцією готового розміру, виготовлену зі сталі. Такі радіатори відрізняються компактними розмірами, високою тепловіддачею, невеликою кількістю необхідного для роботи теплоносія і привабливим зовнішнім виглядом, але мають один вагомий недолік - схильність до корозії у разі частого простою без теплоносія. Сталевий радіатор слід придбати для автономної системи опалення.

Алюмінієві радіатори також відрізняються високою ефективністю, але мають цілу низку недоліків: не витримує великого тиску, для довговічності його роботи необхідно використовувати підготовлену воду або спеціальні рідини.

Чавунні батареї. Класичний вид радіаторів, що має високу ефективність, стійкість до перепадів тиску, невибагливість до виду теплоносія і найбільш тривалий термін служби з усіх радіаторів. З недоліком можна відзначити: велика вага, велика кількість необхідної для роботи рідини та потреба у фарбуванні.

Як купити радіатор опалення у Полтаві?

Щоб придбати складові частини системи опалення, у тому числі радіатор, необхідно зателефонувати нам або зробити замовлення на сайті нашого магазину СтройМайстер. На сторінках нашого магазину представлений досить великий вибір якісних біметалевих та сталевих радіаторів та комплектуючих до них від провідних виробників за доступною ціною. Вибрані Вами товари доступні для самовивезення або можуть бути доставлені додому.

Вгору