Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Електричні кабелі, шнури, дроти та комплектуючі

Кабельно-провідна продукція та особливості її застосування.

У світі електрика грає основну роль. Тому важливо, щоб воно безперебійно подавалося до місця призначення. Для цього використовують кабельно-провідну продукцію.

Конструкція такого виробу змінюється залежно від застосування. У комплектацію звичайного кабелю входять кілька ізольованих провідників, які вміщують в оболонку. Також у конструкцію крім жил часто входять екран, сердечник, наповнювачі, сталева або дротяна броня. Усі елементи підбираються під призначення.

Найбільш популярним типом продукції є кабель ВВГ у різних модифікаціях. Використовують цей вид передачі електричного струму, і навіть розподілу за призначенням. Перш ніж купити в Полтаві кабель, дріт або шнур, потрібно знати, для чого використовуватиметься конструкція. Існують відмінності за такими показниками:

Наявність ізоляції.

Кількість жил і матеріалу, з яких вони виготовляються.

По гнучкості.

Типу екрану та його наявності у конструкції.

Ціна у Полтаві кабелю та проводу залежатиме від складових елементів у виробі. Ізоляція наноситься для безпеки провідника від різних елементів. Наприклад, від рідини, яка здатна спричинити погіршення роботи оптичного волокна. До складу ізоляційної оболонки, як правило, входять кілька шарів, за допомогою яких виробляють армування та герметизацію конструкції. Найбільш поширені матеріали складаються з таких компонентів:

тканин;

пластмаси;

метали;

гуми.

Кабель, який передає сигнали, може додатково укомплектовуватися екранами. Вони виконуються у сітці з металу і навіть із фольги. Купити в Україні можна будь-який із цих зразків.

Важливою складовою конструкцією також є жили. Матеріали, які використовуються для їх виготовлення, залежать від типу сигналу, що передається. Ці показники впливають на ціну кабельно-провідної продукції. Для передачі електричного струму в жилах використовують такі матеріали як мідь, алюміній, сталь, срібло, а також сплави з надпровідними властивостями. Наприклад, у моделі кабелю ВВГ-Пнг 2х2,5 33КМ використовується однодротяний тип жили. Якщо потрібна функція передачі оптичних сигналів, то вони виробляються зі скла та пластмаси. Якщо потрібно розсіювання теплової енергії, використовують речовини ніхрому і константану.

Нормування жил, які у передачі електрики, проводиться у разі перетину. Якщо виникає необхідність герметизації, конструкцію заповнюють спеціальним складом. Існують стандарти по діаметрах жил, яким повинен чітко відповідати продукт, що випускається.

Існують різні моделі кабелів для своїх цілей. Наприклад, провід ШВВП 3х1 33КМ добре підходить для виготовлення подовжувачів, приєднання приладів до мережі. Кабель ВВГ-Пнг 2х2,5 краще використовуватиме передачі електрики в стаціонарних установках. Завдяки своїй конструкції він має гарний поріг міцності для житлових приміщень із високим рівнем вологості на вулиці. Має хороші протипожежні властивості, що дозволяє здійснювати укладання пучками.

Вгору