Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Вид
Пакування
Виробник
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Суміші для кладки блоків

Що таке суміш для кладки?

Суміш для кладки – це спеціально розроблена будівельна суміш, яка призначена для рядового укладання цегли, керамічних та коміркових блоків при зведенні внутрішніх та зовнішніх стін будівлі. Кладочні суміші, як правило, поставляються до будівельних магазинів фасуванням 25кг.

Які переваги має суміш кладки перед цементно-піщаним розчином?

Даний будівельний розчин виготовляється з цементу, піску та спеціальних добавок, які значно покращують показники розчину за міцністю, зернистістю та адгезією до поверхні. Кладочні суміші, завдяки застосуванню різних теплоізоляційних добавок (наприклад, перліту), також мають знижену теплопровідність, що дозволяє виключити появу «містків холоду» в стінах, де відсутня перехресна кладка і створювати енергоефективні зовнішні стіни і керамічних і пористих блоків. Тобто застосування кладочних сумішей при зведенні стін дозволить створити «термостійкий шов» і значно зменшити втрати тепла будівлі.

Також, слід зазначити, що застосування будівельної суміші для кладки замість класичного розчину дозволить значно підвищити швидкість виконання робіт та гарантує отримання міцної, довговічної монолітної стіни.

Як вибрати суміш для кладки серед багатьох виробників?

Купуючи даний товар, слід звернути увагу на його опис та особливості застосування, що дозволить купити суміш для кладки, яка ідеально підійде для виконання поставленого завдання. У разі потреби, Ви завжди можете звернутися до менеджерів нашої компанії за додатковою консультацією щодо представлених у нашому магазині товарів.

Вгору