Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

У даній рубриці нашого магазину зібрані товари, призначені для приклеювання різних матеріалів або герметизації різних з'єднань, тріщин або порожнин.

Чим відрізняються герметики?

Вибираючи герметик, слід звернути увагу на кілька факторів:

Основа. Сучасні герметики виробляються на основі силікону, акрилу або бітуму. Найчастіше в будівництві застосовується силіконовий герметик, який має всі необхідні якості для тривалої служби всередині і зовні приміщення. Акриловий герметик – більш дешевий варіант, який також підійде Вам, але лише у разі виконання робіт усередині приміщення. Бітумні герметики, у свою чергу, застосовуються для герметизації стиків покрівельних та гідроізоляційних матеріалів.

Колір. Герметик, купити який можна у Львові, може бути прозорим, білим. Також, все частіше, зустрічаються різнокольорові варіанти силіконових герметиків, що є важливим фактором, тому що вони важко забарвлюються стандартними фарбами в домашніх умовах.

Упаковка. Герметики зазвичай виробляються у спеціальних тубах (180 – 400мл), для роботи з якими Вам знадобиться спеціальний будівельний пістолет. Також зустрічаються дрібніші ручні упаковки-тюбики (50-150мл), які підійдуть Вам у разі виконання невеликого обсягу робіт.

Щоб правильно вибрати герметик, слід визначити місце виконання робіт (всередині або зовні приміщення), ступінь вологості точки герметизації та зовнішні фактори, що впливатимуть на нього (сонце, вода, температурні та механічні впливи), після чого, ознайомившись із технічними характеристиками товару, вибрати той вид герметика, який максимально підійде для виконання Ваших завдань.

Як вибрати клей?

Сьогодні, на піку розвитку будівельної хімії, виробники пропонують купити клей різного виду та призначення, які здатні приклеїти практично будь-який матеріал до всіх типів поверхонь (клей для шпалер, універсальні рідкі цвяхи, клей ПВА та ін.). Вам залишається тільки визначити вид матеріалу, що приклеюється, і ознайомиться з описом клею та відгуками покупців, які підкажуть, чи відповідає реально клей того чи іншого виробника його опису.

Сьогодні великою популярністю користуються так звані рідкі цвяхи - універсальний клей, який призначений для широкого спектру робіт і здатний надійно склеїти практично будь-які види матеріалів.

У чому різниця між шпалерними клеями?

Клеї для шпалер бувають універсальними (призначеними для всіх видів шпалер) та спеціалізованими, тобто призначеними для конкретного виду шпалер: флізелінові, тканинні, вінілові та інші. Також, слід зазначити, що клей для шпалер проводиться в «сухому» (вимагають замочування перед використанням) та готовому виді.

Навіщо потрібний пластифікатор?

Пластифікатор – спеціальна добавка, яка застосовується для надання розчинам і бетонам різних властивостей: пластичності, міцності, стійкості до утворення тріщин та ін. низька температура, підвищена вологість.

У чому різниця між професійною та ручною піною?

Монтажна піна для ручного використання поставляється в балонах, оснащених спеціальною трубочкою та не потребує додаткового обладнання для її застосування. Але такий балон є одноразовим, тобто використання ручного балона не дозволить Вам розділити його вміст на «кілька днів», оскільки після першого застосування піна, застигла в трубочці та клапані виключає його подальше використання. Для використання професійної піни потрібен спеціальний пістолет для піни, який обмежує доступ повітря до піни, що дозволяє використовувати такий балон у майбутньому.

Вгору