Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Сходи, драбини та їх різновиди

Виконання будь-якої роботи на висоті понад два метри, як правило, вимагає наявності якогось «підйомного механізму», який забезпечить зручний доступ до мети. У домашніх умовах це може бути тумбочка, табурет, сходи, риштовання або драбини, залежно від висоти на яку необхідно піднятися. Про сходи, драбини і риштовання і йтиметься в цій статті.

Різновиди сходів.

Умовно, залежно від конструкції, сходи можна поділити на кілька видів:

- Сходи приставні. Класичний варіант сходів, що є односекційним нерозбірним варіантом виробу. Головним недоліком сходів даного типу є їхня громіздкість.

- Сходи багатосекційні (розсувні). Даний варіант сходів є цілою конструкцією з декількох блоків, що з'єднуються між собою за допомогою спеціальних заводських затискачів. Такий тип сходів дозволяє працювати на висоті кілька десятків метрів у розкладеному вигляді. У складеному вигляді вони займають місця практично як їх односекційні аналоги. При покупці розсувних сходів зверніть увагу на її маркування – вони прямо вказують на параметри конструкції. Наприклад, назва сходів 3х7 означає, що вона складається з 3-х секцій по 7 ступенів у кожній. Помноживши кількість щаблів з їхньої висоту (загалом 25 див) ми зможемо дізнатися, яку висоту зможе піднятися людина цими сходами.

- Сходи-трансформери – зручний варіант, який легко поміститься в невеликій коморі. Секції сходів даного типу з'єднаються між собою спеціальними шарнірами, що дозволяє максимально швидко розкласти сходи не якихось труднощів. Висота сходів трансформерів у розкладеному вигляді, як правило, становить 3000 – 4500 мм.

- Телескопічні сходи. Один з різновидів сходів-трансформерів, що є багатосекційним пристроєм, кожна секція якого виготовлена з трубок різного діаметра, які і складаються одна в одну в складеному вигляді.

- Драбина. Тип сходів, що складається з двох секцій: основна та опорна, з'єднані у верхній частині, що дозволяє розкласти драбину в один легкий рух.

Матеріали, з яких виготовляються сходи.

Сходи, представлені в будівельних магазинах, в залежності від типу та призначення, виготовляються з таких видів матеріалів:

- Сталь. Головною перевагою сталевих сходів є їхня міцність, надійність і довговічність. Але всі ці переваги перекреслюються величезною вагою, що робить такий тип підйомників малотранспортабельним та придатним виключно для стаціонарного використання.

- Алюмінієвий сплав. Найбільш популярний вид металу, з якого виготовлено більшість сучасних сходів усіх типів. Вони легкі, транспортабельні та міцні. Єдиним недоліком є відносно висока вартість порівняно зі сталевими аналогами.

– Дерево. Матеріал, який досить рідко використовується при виготовленні сходів, винятком є горищні сходи.

На що слід звернути увагу під час вибору сходів.

При виборі драбини або підйомника іншого типу зверніть увагу на такі параметри:

- Матеріал виготовлення.

- максимально допустиме навантаження (у різних положеннях).

- Вага.

- Надійність шарнірів та сполучних елементів.

Де можна купити сходи або драбини у Полтаві.

Достатньо великий асортимент сходів різного типу представлений в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава, тому Ви можете придбати драбину або драбину-трансформер не залишаючи цю сторінку каталогу або зробивши дзвінок за телефоном: (050)257-12-34 або (065)134 -10.

Вгору