Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Ціна, грн
Матеріал
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Кутник сталевий, його різновиди та застосування

Кутник сталевий - вид металопрокату, який виготовляється у вигляді L-подібного рівнополочного або нерівнополочного профілю методом гарячого прокату або вигину. Метод гарячого прокату передбачає протягування під високим тиском заготовки через вали, що обертаються в прокатний стан, де і формується форма виробу. Метод холодного вигину сьогодні рідко застосовується при виготовленні сталевих куточків, оскільки така продукція має ряд обмежень у використанні.

Де застосовується сталевий куточок?

Сталевий куточок є затребуваним видом металопрокату і завдяки високій механічній міцності та зносостійкості широко використовується в будівництві та промисловості для таких цілей:

- Виготовлення та зміцнення різних конструкцій: сходи, сходи, навіси, елементи опалубки, двері та ін.

- Автомобілебудування.

- З'єднання та кріплення дерев'яних та металевих елементів конструкції.

- Виготовлення меблів та ін.

Види сталевого куточка

У магазинах будівельних матеріалів можна купити два основних види сталевого куточка:

- Рівнополичний. Такий вид куточка має рівні по довжині сторони (полиці). Найбільш потрібними різновидами куточка такого виду є розміри: від 20х20 мм до 125х125мм. Зустрічаються також і куточки більшого розміру. Зверніть увагу, що чим вище розмір полиці, тим більша і товщина стінки куточка. Наприклад, сталевий куточок розміром 20х20 мм має товщину стінки від 2 до 3 мм, а куточок розміром 100х100 мм – від 7 до 10 мм.

- Нерівнополочний. Сторони такого виду куточка мають різний розмір щодо один одного. Сталевий куточок з різними полицями не користується популярністю у покупців і рідко зустрічається у магазинах.

Також, сталеві куточки розрізняються по касі точності виготовлення:

- Клас А. Куточок, виготовлений з високою точністю та відхилення від заявлених розмірів та рівністі не повинні перевищувати 0,4%.

- Клас В. Сталевий куточок класу "Б" може мати відхилення від розмірів в межах 1-3%.

Купити сталевий кутник в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава

Для придбання цього товару в нашому магазині необхідно оформити замовлення в on-line каталозі або зателефонувати нам за телефонами, вказаними у контактах. Продаж сталевого куточка здійснюється кратно погонному метру. Також, ми здійснюємо порізку металу, відповідно до розмірів замовника, без додаткової оплати.

Вгору