Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Руберойд: опис, різновиди, застосування.

Руберойд – незамінний на будівництві гідроізоляційний матеріал, призначений для влаштування покрівлі та виконання гідроізоляції фундаментів, цоколів та стяжок підлог. Руберойд є рулонним матеріалом, виготовленим з покрівельного картону, скловолокна або іншої основи, просоченої нафтовим бітумом спеціальної марки з подальшим покриттям його захисним шаром. Руберойд користується величезною популярністю у забудовників, оскільки має високі показники гідроізоляційних властивостей, тривалий термін експлуатації та низьку ціну

Існують десятки різновидів руберойду, який, залежно від складу та властивостей, застосовується для виконання того виду робіт з гідроізоляції приміщення. Отже, можна назвати такі різновиди руберойду.

Залежно від типу основи.

Рубемаст або руберойд на основі покрівельного картону. Даний тип руберойду є найдешевшим, оскільки при його виробництві використовуються відносно недорогі матеріали. Руберойд, виготовлений на основі картону, має досить високі показники гідроізоляційних властивостей, але має один недолік відносно низьку механічну міцність, тому його не рекомендується використовувати в місцях з підвищеним механічним навантаженням. Даний тип руберойду використовують для гідроізоляції стяжок підлог, гідроізоляції цоколів та фундаментів, рідше для влаштування покрівлі.

Склоруберойд – гідроізоляційний матеріал, виготовлений на основі склотканини, що робить його значно довговічнішим за рубемаст і надає руберойду більш високих механічних властивостей. Високі показники механічної міцності дозволяють використовувати руберойд на основі скловолокна для гідроізоляції покрівлі, фундаменту і стяжки підлоги в місцях з підвищеним ступенем механічних навантажень.

 

Євроруберойд – універсальна назва високоякісного руберойду на основі скловолокна та полімерів, просочених спеціальними складами. Застосування даної технології робить матеріал максимально довговічним і дозволяє використовувати його для високоякісної покрівлі шляхом наплавлення матеріалу.

Пристрій покрівельного килима з покрівельного руберойду, являє собою двошарове наплавлення, яке складається з двох видів руберойду: нижній та верхній шар. Як правило, нижній та верхній шар руберойду відрізняються товщиною. Товщина руберойду для нижнього шару становить від 2до 3 мм, а верхнього шару 3,5 – 4 мм. Також верхній шар має додаткове покриття у вигляді крупнозернистого посипання, яке виконує роль додаткового захисту від механічних пошкоджень.

Марки руберойду.

Перша буква маркування руберойду вказує на його тип, наприклад, буква «Р» говорить про те, що перед нами руберойд стандартного типу.

Друга буква означає призначення руберойду: "К" - покрівельний, "П" - підкладковий.

Третя буква вказує на тип посипання руберойду: «К» - крупнозерниста, «П» - пилоподібна, «М» - дрібнозерниста і «Ч» - луската.

Де можна купити руберойд в Полтаві?

Великий вибір класичних варіантів руберойду та євроруберойду представлений на полицях інтернет-магазинів будівельних матеріалів, де можна купити руберойд у Полтаві безпосередньо на сторінках каталогу та замовити доставку додому. Каталог нашого інтернет-магазину СтройМайстер дає можливість придбати такі популярні види руберойду як РКК, РКП, Стеклоізол та Бікроеласт від найкращих виробників України та зарубіжжя.

Вгору