Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Призначення
Пакування
Виробник
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Різновиди бітумних матеріалів.

Бітумна мастика – гідроізоляційний матеріал, виготовлений з нафтового бітуму із застосуванням різноманітних добавок, мінеральних наповнювачів та розчинників. Бітумна мастика буває рідка, тобто готова до застосування та тверда (у мішках). Бітумна мастика застосовується для захисту від потрапляння води та вологи конструкцій з бетону, залізобетону, газоблоку, цегли, дерева та заліза. Бітумна мастика широко використовується для гідроізоляції бетонних слабопохилих дахів гаражів, складів, льохів та приміщень, гідроізоляції фундаментів приміщень у місцях примикання із землею або вологим середовищем, обмазувальної гідроізоляції стовпчиків забору та різних конструкцій, вкопаних у землю. Зверніть увагу, що для правильного виконання робіт з влаштування покрівлі та виконання обмазувальної гідроізоляції слід використовувати спеціальний склад ґрунту – праймер бітумний, відповідно до рекомендацій виробників. Магазини будівельних матеріалів пропонують своїм покупцям кілька видів бітумних мастик залежно від складу, властивостей та призначення.

За призначенням мастики бувають:

- Покрівельно-ізоляційні. Покрівельна мастика використовується для влаштування покрівлі з мастики, а також для виконання робіт із ремонту всіх видів дахів. Після висихання цей матеріал утворює дуже міцну кірку, здатну працювати у широкому діапазоні температур.

- для гідроізоляції фундаментів. Мастика для гідроізоляції фундаменту є готовим до застосування матеріалом, призначеним для виконання обмазувальної гідроізоляції фундаментів і різних конструкцій з металопрокату, бетону, дерева, схильних до впливу вологого середовища. Мастика надійно захищає конструкцію та запобігає гниття матеріалу.

- Антикорозійні мастики. Даний тип мастик застосовується для антикорозійного захисту покрівлі при влаштуванні за допомогою фольгоізолу.

- Приклеювальні. Мастики цього типу використовуються для приклеювання різних рулонних гідроізоляційних матеріалів (наприклад, руберойд).

За способом нанесення мастик розрізняють:

- Гарячі. Для використання мастик даного виду їх необхідно попередньо підігріти (від +130 до +160 ° С), оскільки вони перебувають у твердому стані і для використання їх необхідно розм'якшити за допомогою впливу високої температури.

- Холодні мастики – готові до застосування гідроізоляційні склади, які містять спеціальні розчинники, що дозволяє їх використовувати без попереднього підігріву.

За способом затвердіння мастики бувають:

- Затверділі.

- Нествердні.

Де можна придбати гідроізоляційну мастику в Полтаві?

Великий вибір гідроізоляційних та покрівельних мастик від кращих виробників представлений у каталозі нашого інтернет-магазину СтройМайстер-Полтава, де можна купити мастику фасуванням 3, 9 та 17 кг, а також праймер та покрівельний бітум. Всі представлені товари є на складах нашого магазину і доступні для самовивозу в будь-який зручний час, відповідно до нашого графіка роботи. Також, у разі потреби, товар може бути доставлений за вказаною адресою службою доставки нашого будівельного інтернет-магазину

Вгору