Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Виробник
Вид
Колір
Потужність
Матеріал корпусу
Клас водонепроникності
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Водонагрівачі, їх різновиди та особливості використання. Купити водонагрівач у Полтаві.

Гаряча вода в будинку є невід'ємним атрибутом комфортного життя сучасної людини, а її відсутність з технічних причин викликає дискомфорт і безліч незручностей. Якщо відсутність гарячої води стала звичною для Вашого будинку, слід подбати про альтернативу – електричний водонагрівач.

Які види електричних водонагрівачів є?

Сучасні електричні водонагрівачі поділяються на два основні види: накопичувальні водонагрівачі (бойлери) та проточні крани водонагрівачі. Обидва варіанти є затребуваними та використовуються залежно від потреб конкретного домогосподарства. При покупці електричного водонагрівача, слід розібратися, які  позитивні та негативні якості мають ці пристрої.

Бойлер - водонагрівальний накопичувальний пристрій, принцип роботи якого полягає в підігріві до заданої температури, набраної в ємність рідини, та її підтримці за допомогою ТЕНу. Сьогодні магазини сантехніки пропонують бойлери з різними обсягами баків, найпопулярнішими серед яких є пристрої на 30, 50 та 80 літрів. Існує негласна формула правильного вибору бойлера – 25 л бака на одного члена сім'ї. Правильний підбір накопичувального водонагрівача дозволить максимально задовольнити потребу сім'ї у гарячому водопостачанні. Головним і, мабуть, єдиним недоліком водонагрівачів даного типу є відносно високе споживання електричної енергії, оскільки постійна підтримка заданої температури вимагає постійного «підживлення». Також деякі незручності може створити відносно великий розмір пристрою.

Проточний водонагрівач (кран водонагрівач) - пристрій, що забезпечує нагрівання води, що проходить через нього, без використання накопичувального бака. Моментальне підігрів води забезпечується за рахунок вбудованих нагрівачів високої потужності.

До плюсів проточних кранів нагрівачів слід віднести:

- Компактний розмір. Проточний нагрівач, як правило, є порівнянним за розмірами зі звичайним змішувачем для кухні та умивальника.

- Простота монтажу. Класичний проточний водонагрівач не вимагає великих знань при установці, і може бути змонтований навіть новачком.

- Підігрів необмеженої кількості води.

- Економія часу. На відміну від бойлера, Ви отримуєте підігріту воду моментально, не очікуючи нагріву всього бака.

Недоліки проточних водонагрівачів.

- Високі вимоги до електромережі. У зв'язку з підвищеним електроспоживанням (більше 3 кВт на годину), електромережа повинна відповідати всім вимогам та мати заземлення.

- Особливості продуктивності. Кількість нагрітої води є пропорційною кількості витраченої енергії, тому, наприклад, збільшення напору потоку води знижує температуру її нагрівання. Також, на підігрів впливає температура вхідної води - що нижча температура джерела води (прикладом холодної води можна вважати колодязь), тим більшої потужності проточний водонагрівач слід купити.

- Обмеження у використанні. На відміну від бойлера, який може бути приєднаний до системи водопостачання та може забезпечувати гарячою водою кілька точок, проточний водонагрівач встановлюється виключно для однієї: мийка, умивальник або душ. Також слід звернути увагу на якість води. Даний аспект є важливим, оскільки в проточних водонагрівачах, для максимально швидкого нагріву води, використовуються трубки невеликого діаметру, які можуть швидко засмічуватися домішками та привести в непридатність пристрою.

Важливо! Оскільки всі електричні водонагрівачі одночасно підключаються до електромережі та системи водопостачання, потрібне обов'язкове їхнє заземлення відповідно до інструкції користувача. Встановлення таких приладів має здійснюватися спеціалістом.

Купити бойлер або проточний водонагрівач в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава є правильним рішенням, оскільки в нашому каталозі представлені десятки моделей за найкращою ціною. Ми доставляємо водонагрівачі Полтавою та всією територією України.

Вгору