Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Пакування
Виробник
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Цемент та сипучі матеріали від провідних світових виробників

У продажу є будівельні матеріали від популярних фірм: IfCem, CRH, Eurocement та Helderbergcement. Широко поширений цемент CRH. Він використовується у будівництві житлових, комерційних та промислових будівель. Головна його особливість – можливість застосування за низької температури. Продукція від цієї фірми відрізняється стійкістю до впливу вологи, а також різких перепадів температур. Хімічні речовини також впливають на цемент.

Хороше доповнення – пластифікатор від компанії Віртуоз. Він дозволяє знизити витрати цементу, що забезпечує економію грошей (до 30% вашого бюджету). Дана речовина здатна збільшити міцність бетону, а також підвищити морозостійкість. Ще одна перевага такої продукції – після її заливання бетон не вимагає додаткових теплових обробок. Ви зможете трохи підвищити плинність бетонної суміші.

Як вибрати цемент. 5 порад.

Від якості цементу залежить міцність зведеної конструкції, тому до вибору такого будівельного матеріалу потрібно поставитися відповідально. Щоб зробити правильний вибір, дотримуйтесь 5 важливих порад:

Визначте вид цементу (основні типи – білий портландцемент, сульфатостійкий, шлаковий, пуцолановий, швидкотвердіючий, глиноземистий, водонепроникний та інші).

Вивчіть марку цементу за міцністю (для фундаменту купують цемент марки M400 – M500, а для оздоблювальних робіт – M200 або M300).

Подивіться на маркування добавок (ця характеристика вказується на упаковці буквою “D”. Наприклад, позначення D20 вказує на те, що цемент містить 20% добавок).

Вивчіть маркування за швидкістю набирання міцності (відображає час, за який речовина досягає максимальної міцності. Враховуйте, що швидкість набирання потрібно підбирати під конкретний вид робіт. Зайва швидкість набору може лише нашкодити).

Зверніть увагу на колір (якісний цемент повинен мати сірий відтінок. Він також буває світло-сірим та темно-сірим).

Переваги товарів від Eurocement. Чому вам вигідніше придбати цемент у нас?

Купуючи цемент у нас, ви заощаджуєте на доставці. Кожен наш клієнт отримає безкоштовну доставку по місту Полтава (при замовленні від 5000 гривень). Ви отримаєте лише сертифіковану продукцію, яка має високу якість. Ви також маєте можливість не робити передоплату.

Вгору