Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Стельовий плінтус

Плінтус для стелі є фінішним елементом, який не лише надає привабливого вигляду верхній частині кімнати, але й прикриває кут, що іноді містить непривабливі щілини та стики.

Стельовий плінтус є популярним та вишуканим архітектурним рішенням. Застосовуваний раніше виключно в багатих особняках, він згодом став використовуватися і в квартирах, щоправда, його дизайн був спрощений. Сьогодні стельові плінтуси відрізняються:

  • лаконічним оформленням;
  • практичністю;
  • екологічністю;
  • доступною ціною.

При цьому вони дають змогу реалізовувати нестандартні дизайнерські рішення. Застосування різних типів обробки та будматеріалів дає можливість виконати бажаний тип ремонту в будинку чи квартирі.

Дизайн стельового покриття – найважливіший тип внутрішнього декору кімнат. Наявність штукатурок, фарб і ґрунтовок, що відрізняються один від одного, дозволить облаштувати будь-яку стелю. У рази зменшилася вартість робіт.

Крім того, стеля завжди містить освітлювальні прилади. Поряд із традиційною люстрою популярним стає м'яке освітлення, приховане за стельовим плінтусом.

Види стельових плінтусів

Раніше стельові плінтуси виготовлялися з дерева або глини. На даний момент досконале виробництво різноманітних матеріалів дозволяє виконувати такі елементи з поліуретану або пінопласту.

Багет пінопластовий є стильним доповненням кімнати. Дизайнерські рішення з цим елементом бездоганно виглядають як на власні очі, так і на фотознімках. Стельовий плінтус, виготовлений з пінопласту, відрізняється безліччю варіантів декору. Пінопласт придатний для формування при малих витратах.

Сьогодні дизайнери широко застосовують такі варіації плінтусів стелі:

  • карниз;
  • жолобник;
  • фриза.

Щоб надати стелі завершеного вигляду, зробити його красивим і прикрити непривабливий стик, що з'єднує його зі стіною, краще використовувати пінопластовий багет. Цей вид стельового плінтуса є найбільш економним рішенням і, згідно з відгуками задоволених споживачів, для нього характерна надійність і ефективність, що пояснює популярність даного виробу.

Щоб правильно використовувати цю частину декору для стелі, необхідно спочатку уважно вивчити фотографії та відео старих англійських і французьких будинків, звертаючи увагу переважно на інтер'єри, виконані в класичному стилі.

Ціна плінтуса для стелі

Вартість плінтуса на стелю тісно пов'язана з матеріалом виготовлення, що використовується. Багато виробів з натуральної сировини коштують трохи дорожче. Якщо покупця не влаштовує вартість гіпсу або дерева, йому краще зупинитися на плінтусах для стелі, виготовлених з поліуретану. Вони відрізняються достатнім терміном служби. Для вдалого придбання такого виробу краще зробити точні виміри, щоб можна було легко виконати складання малюнка з окремих елементів при з'єднанні кутових частин.

Крім того, багети пінопластові повинні добре поєднуватися зі шторами. Зокрема, з їх кріпленням, наприклад, з карнизом на стелю. Щоб штори струменіли, потрібно придбати карнизи для стелі та зафіксувати з відступом стельовий плінтус. Це дозволить значно згладити кордон.

Купуючи пінопластові багети та інші види стельових плінтусів, треба враховувати їхню сумісність з іншими елементами декору. Це допоможе надати кімнаті виняткове, відмінне від інших приміщень, зовнішнє оформлення. Стельовий плінтус краще замовляти в нашому інтернет-магазині, тому що саме тут представлений найбільший вибір варіантів за оптимальною та доступною ціною.

Вгору