Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Виробник
Вид
Пакування
Колір
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Суміші для приклеювання та армування теплоізоляції

Ефективне використання енергоресурсів – необхідність сьогодення, викликана постійним зростом їх вартості. Тому, наразі, гостро постала проблема утеплення будівель за допомогою утеплювачів. Утеплення фасадів будинків, в переважній більшості, відбувається «мокрим» способом, тобто способом приклеювання утеплювального матеріалу (базальтова вата, пінопласт чи пінополістирол) до основи з подальшим улаштування армованого шару.

При утепленні фасадів «мокрим» способом, як правило використовують такі види сумішей:

- Суміш для приклеювання. Як видно із назви, даний вид сумішей використовується для приклеювання утеплювача до фасаду будинку, підлоги чи іншої поверхні. При виборі таких сумішей слід звернути увагу на їх призначення (для пінопласту, для кам’яної вати чи універсальні). Як правило, суміші для приклеювання утеплювачів розфасовані у мішки по 25 кг. Розхід таких сумішей у середньому складає від 4 до 6 кг/м.кв. Слід зазначити, що на полицях магазинів будівельних матеріалів можна зустріти альтернативу сумішам для приклеювання утеплювачів – клей-піну, за допомогою якої можна закріпити утеплювач значно швидше.

Магазин СтройМайстер пропонує своїм покупця лише перевірені суміші для приклеювання вати та пінополістиролу від кращих виробників, а саме: Scanmix, Kreisel, Anserglob, Ceresit, Polimin, Master, Момент, БудМайстер, Баланс та ін.

Зверніть увагу! Суміші для приклеювання утеплювачів, як правило, не призначені для улаштування армованого шару.

- Суміші для армування (улаштування армованого шару). Суміші даного виду використовуються для улаштування армованого шару за допомогою фасадних сіток. Суміші цього типу, зазвичай, можуть використовуватися, також, для приклеювання утеплювачів.

Для уникнення розтріскування готового шару виробники додають до складу таких сумішей мікроволокно (фібру), яка виступає в ролі додаткового матеріалу для армування.

- Універсальні суміші. Сухі будівельні суміші, що можуть використовуватися як для приклеювання утеплювачів, так і для улаштування армованого шару.

- Шпаклівки для зовнішніх робіт. Цей матеріал використовується для фінішного вирівнювання армованого шару.

- Декоративні штукатурки. Декоративні штукатурки використовуються для створення декоративного шару. Найпопулярнішими декоративними штукатурками у Полтаві, за спостереженнями колективу магазину СтройМайстер, є штукатурки «короїд» та «баранець».

Купити суміші для утеплення в Полтаві.

Купити суміші для утеплення фасадів та декоративні штукатурки в магазині СтройМайстер – правильне рішення, оскільки тут представлена лише сертифікована продукція перевірених брендів, що гарантує високу якість матеріалів та виконання всіх гарантійних зобов’язань виробників.

Вгору