Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Полікарбонат сотовий

Полікарбонат: його різновиди та переваги.

Стільниковий полікарбонат почали використовувати в будівництві в шістдесятих роках ХХ століття і на сьогоднішній день його застосування дуже популярне і актуальне. Цей синтетичний полімер, є універсальним матеріалом і має такі ключові властивості як, гнучкість, прозорість, міцність і легкість. Також він досить морозостійкий, а це важливо в зимовий період, коли температура опускається нижче 20 градусів морозу. Завдяки цій відмінній рисі, полікарбонат застосовується як замінник скла, при зведенні перекриттів, навісів та козирків. Купити полікарбонат у Полтаві за низькими цінами можна у нашому інтернет-магазині.

У будівництві застосовують полікарбонат двох видів:

- структурований (століт);

- монолітний.

Найбільш поширений вид полікарбонату – це структурований. Найчастіше його використовують при зведенні арочних або горизонтальних перекриттів, наприклад дахах, навісах і т.д.

Основними перевагами цього листа є:

- Невелика вага від 1,5 до 3,5 кг/м2;

- Гнучкість;

- Теплоізоляційні властивості;

- Висока ударна міцність;

- Висока хімічна стійкість;

- Прозорість;

- Низька ціна на полікарбонат (Полтава).

Монолітний полікарбонат знайшов своє застосування в горизонтальних перекриттях. Наприклад, куполи з круглою, прямокутною або квадратною основою.

Технологія виробництва полікарбонату полягає в тому, що відбувається повільне підвищення температури спеціалізованої печі циркуляцією повітря, це і дозволяє забезпечувати товщину листів.

Застосувавши фантазію з цього матеріалу, можливо зробити будь-які конструкції, починаючи від козирків і закінчуючи навіть альтанкою. А завдяки тому, що листи полікарбонату мають різноманітні кольори, можливо, втілювати в життя будь-які дизайнерські ідеї, але слід дотримуватись деяких правил при монтажі та необхідно стежити за мінімальним радіусом згинання та допустимими навантаженнями.

Де можна придбати полікарбонат в Полтаві?

Інтернет-магазин будівельних матеріалів СтройМайстер пропонує купити полікарбонат різноманітних кольорів, розмірів та товщини. Крім цього в будівельному інтернет-магазині можна придбати все необхідне для монтажу полікарбонату: профілі, шайби для кріплення та ін.

Всі будівельні матеріали в нашому магазині Ви можете купити, не виходячи з дому, зробивши замовлення на сайті, і ми доставимо їх Вам прямо на будівельний майданчик.

Вгору