Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Вид
Призначення
Виробник
Пакування
Колір
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Цементно-пісчані та цементно-вапняні суміші та їх застосування

У сучасному будівництві для обробки фасадів будівель може бути використана дуже широка різноманітність оздоблювальних матеріалів, проте фасадна штукатурка, як і кілька десятків років, має серед будівельників досить високий попит. Це зумовлено, в тому числі, і тим, що останнім часом до складу таких штукатурок почали додавати різні додаткові компоненти, які підвищують основні їх властивості: міцність, довговічність, еластичність, рівень теплоізоляції та ін. Якщо додати ще повну екологічність матеріалу , А також те, що він легко піддається колеровке, і дозволяє пофарбувати фасад в насичені кольори і відтінки, стає очевидним, що фасадна штукатурка - це один з найбільш якісних, і в той же час порівняно недорогий матеріал для зовнішньої обробки будівель. Ціна фасадної штукатурки в Полтаві залежить від ряду факторів: типу в'яжучого, складу, якості суміші та виробника.

Сучасна фасадна штукатурка може бути нанесена практично на будь-яку основу (цегла, бетон, цементні або газобетонні блоки або практично будь-який інший тип основи), але тільки в тому випадку, якщо вони правильно підготовлені. Зокрема, вони повинні бути очищені від будь-яких забруднень та жирних плям, а також покриті ґрунтовкою.

Штукатурка широко використовується для зовнішньої обробки практично будь-яких будівель, незалежно від їх розміру та призначення. Метод її приготування та нанесення залежить від її типу, а витрата речовини зазвичай становить близько 2кг на м².

Усі види фасадних штукатурок можна купити в будівельному інтернет-магазині «СтройМайстер-Полтава». Фасадні штукатурки можна розділити на дві категорії: для підготовки (вирівнювання) поверхонь перед їх фінішним оздобленням, та декоративні, призначені для фінішного оздоблення. У цьому перший тип, залежно від виду використаного сполучного речовини, можна поділити ще кілька підвидів: силіконові, акрилові, цементно-піщані. А до групи декоративних штукатурок входять венеціанська, фактурна, структурна та інші види. Всі ці матеріали суттєво відрізняються за своїм складом та основними властивостями, проте всі вони мають загальний набір переваг: повна екологічність, міцність, довговічність, еластичність та відмінний зовнішній вигляд.

Вгору