Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Мінеральна вата

Фільтр
Вид
Товщина, мм
Щільність
Пакування
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Що таке мінеральна вата?

Мінеральна вата (мінвата) – сучасний утеплювальний матеріал, виготовлений на основі скла, шлаку та інших мінералів, який широко застосовується в сучасному будівництві для утеплення та звукоізоляції стель, перегородок, скатних покрівель, пустотних конструкцій, міжповерхового простору, мансард та горищних приміщень. Також мінвата може використовуватися для інших будівельних та господарських цілей.

Які різновиди мінеральної вати є?

Сьогодні магазини будівельних матеріалів переповнені асортиментом утеплювальних матеріалів, не винятком є і мінеральна вата, яка виробляється десятками заводів України та інших станів. Незважаючи на безліч запропонованих варіантів, мінераловатний утеплювач можна поділити на кілька видів:

- Рулонний утеплювач. Мінеральна вата в рулонах, найчастіше, є утеплювачом щільності 9 – 11 кг/м³, виготовленим довгими листами (5 – 10 метрів) і скрученим для зручності транспортування в рулон. Даний вид утеплювача досить м'який, тому він застосовується в місцях, де немає великих механічних навантажень (наприклад, скатна покрівля). Також, часто рулонний утеплювач використовують для заповнення порожнин у перегородках та простінках. Ціна мінеральної вати в рулонах є найнижчою, в порівнянні з іншими утеплювальними матеріалами в перерахунку на квадратний метр.

- Фольгована мінеральна вата – утеплювач, на один бік якого нанесений фольгований шар. Даний вид мінвати призначений для утеплення та звукоізоляції скатних покрівель без застосування паробар'єру, утеплення димарів, саун та топкових.

- Листовий утеплювач (у матах) – мінераловатний утеплювач, густиною 15 – 135 кг/м³, який, залежно від густини, може застосовуватися для всіх видів утеплювальних робіт.

Область застосування мінеральної вати

Застосування мінвати, на практиці, безпосередньо залежить від її щільності – чим вище щільність, тим більшою механічною міцністю має даний утеплювальний матеріал, і тим ширший спектр варіантів його застосування. Залежно від щільності, мінвата може застосовуватися для:

- утеплення фасадів будівель;

- утеплення скатних дахів та стель;

- утеплення балконів, лоджій та мансард;

- утеплення трубопроводів;

- звукоізоляція перегородок та різних порожнин.

Мінеральна вата, в більшості випадків, є ідеальним утеплювачем, навіть у порівнянні з пінопластом, оскільки має цілу низку властивостей:

- Низький рівень теплопровідності;

- Високі показники звукоізоляції;

- Стійкість до температурних, атмосферних та хімічних впливів;

- Виготовляється із застосуванням компонентів, які запобігають появі гризунів;

- Має тривалий термін служби.

- Матеріал є абсолютно безпечним для людини та навколишнього середовища.

Де можна придбати мінеральну вату в Полтаві?

При виборі постачальника мінеральної вати в Полтаві та області, зверніть увагу на каталог інтернет-магазину СтройМайстер-Полтава, де представлений великий вибір мінеральної вати в матах і рулонах різної щільності та товщини відомих виробників, що дозволить підібрати матеріал, який максимально підійде для виконання Вашої завдання за якістю та ціною.

Потрібна додаткова консультація – дзвоніть нам за телефонами: (050) 257-12-34; (067) 134-15-10.

Вгору