Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Вид
Тип
Виробник
Пакування
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гіпсові суміші, їх застосування. Купити гіпсові штукатурки та шпаклівки у Полтаві

Сухі штукатурні суміші стали активно займати полиці у будівельних магазинах у 90-ті роки минулого століття. Слід виділити гіпсову штукатурку, яка є особливо актуальною. Її застосовують багато будівельників у своїх роботах. Штукатурна суміш у готовому вигляді у складі містить найякіснішу сировину та компоненти, які покращують технічні характеристики.

Всі сухі штукатурні суміші поділяються з урахуванням їх використання на зовнішні і внутрішні. Продаються також суміші із високими теплоізоляційними показниками.

Гіпсова штукатурка може використовуватися для обробки внутрішніх стін будівлі, виняток становлять лише вологі кімнати. Тут мова йде про суміш на гіпсовій основі, яка наноситься на поверхні. Сучасна штукатурка з гіпсу наноситься вручну, а окремі види штукатурок – за допомогою машинок.

Щоб отримати рівну декоративну поверхню, варто використовувати саме гіпсову штукатурку. З нею створюються шорсткі поверхні. Матеріал чудово лягає на цементно-вапняні, цементні та гіпсові основи.

Гіпсова штукатурка – це матеріал для створення кінцевої білої поверхні. Вона пластична, сохне швидко. З нею ви приховаєте дрібні нерівності, вади на стінах, стелі. Часто таку штукатурку застосовують для місцевого поновлення стін, при проведенні косметичного ремонту. Купити штукатурку у Полтаві за низькими цінами, можна у будівельному інтернет-магазині СтройМайстер.

Якщо робота проводиться з бетонними стінами, то також можна використовувати цю штукатурку. Краще не використовувати матеріал при обробці пористого бетону. Ви можете поверх штукатурки з гіпсу нанести іншу декоративну суміш на основі полімеру, а також фарбу.

Стандартна гіпсова штукатурка не використовується у вологих кімнатах, тому що вона стає менш міцною, розбухає і тріскається. Якщо ж матеріалом обробляються стіни, які споруди за допомогою металевих елементів, то тут буде потрібна додаткова обробка. Гіпс прискорює корозійні процеси, тому краще не використовувати матеріал для обробки приміщень з інтенсивною експлуатацією. Гіпсова штукатурка боїться механічної дії.

Основна перевага матеріалу – низька ціна штукатурки у Полтаві, легкість нанесення. Ця суміш лягає рівним шаром, забезпечить теплоізоляцію, пропустить пару. З нею в кімнаті буде забезпечений оптимальний мікроклімат, безпека. Гіпс – це натуральний матеріал без небезпечних домішок.

Вгору