Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Що таке фарбник для фарб?

Барвник, пігмент, колер - універсальна назва, що застосовується для спеціальних складів, що фарбують, призначених для надання лакофарбовим матеріалам потрібного кольору або відтінку. Для отримання потрібного кольору фарби барвник додають у фарбу відповідно до пропорцій, рекомендованих виробником. Як правило, виробники пігментів розміщують повну інструкцію упаковці, вказуючи який колір Ви отримаєте, поєднуючи колір та фарбу в тих чи інших пропорціях.

Для яких лакофарбових матеріалів застосовуються барвники.

Купити барвник у магазині будівельних матеріалів, сьогодні можна для фарбування різних фарб, а саме:

- деревозахисні пропитки;

- водоемульсійних фарб;

- побілок;

- емалей та ін.

Найбільшою популярністю користуються барвники для водоемульсійних фарб, оскільки цей вид лакофарбових матеріалів, як правило, виробники поставляють у торгові точки тільки в білому кольорі, а отримання потрібного кольору проводиться додаванням барвника потрібного кольору. Слід зазначити, що барвники для водоемульсійних фарб можуть виконуватись у двох варіантах:

- Концентрат. Один флакончик концентрованого барвника здатний пофарбувати від 3 до 10 літрів водоемульсійної фарби, залежно від насиченості кольору.

- Не концентрований барвник. Такий барвник, як правило, змішують у пропорції 1:1 із фарбою для отримання насиченого кольору. Також, цей вид барвника може бути використаний для фарбування різних поверхонь самостійно.

Купуючи барвник, зверніть увагу на технічні характеристики барвників, зазначені в описі товару, оскільки деякі кольори барвників призначені виключно для виконання внутрішніх робіт.

Якщо Вам потрібна професійна консультація або Ви не можете підібрати колір – телефонуйте нам за телефонами: (050) 257-12-34; (067) 134-15-10.

Вгору