Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Ціна, грн
Матеріал
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сталеві труби, застосування та різновиди. Купити сталеві труби у Полтаві.

Видів труб, з яких монтують трубопроводи різного призначення, є безліч. Серед них існують як застарілі типи, так і прогресивніші, що виготовляються за сучасними технологіями. Вони забезпечують конструкціям тривалий термін експлуатації.

Що таке сталеві труби?

Трубопроводи зі сталі набули широкого поширення і використовуються багато років. Переважна більшість водопровідних та інших мереж монтується саме із цього виду труб. Але за своєю сталь не здатна на довгий термін служби, тому з метою підвищення довговічності їх покривають спеціальним захисним покриттям. Найчастіше таким покриттям служить цинк.

Сталеві труби мають різний вид перерізу, суттєві відмінності за розмірами та призначенням. Такі труби успішно використовуються в машинобудівній галузі, при виробництві металоконструкцій та ін.

Види та відмінності сталевих труб.

Залежно від призначення сталеві труби виготовляються з різними видами перерізу. Воно може бути як стандартної круглої форми, так і у вигляді квадрата, овалу та прямокутника. Наявність захисного оцинкованого шару поділяє сталеві труби на два види: оцинковані та не оцинковані. Нанесений за спеціальними технологіями тонкий шар цинку суттєво продовжує термін служби труб завдяки відсутності реакції з вологою, а також підвищує здатність до високих навантажень.

Залежно від технології виробництва, розрізняють зварні труби та безшовні. При виробництві зварних труб використовується лист заліза, який згортається до потрібного розміру та виду перетину. За допомогою зварювального шва вже готові труби з'єднуються між собою. Труби без шва мають вищу ціну, але це обумовлено високою надійністю, яка забезпечується при використанні таких труб за підвищених показників тиску в трубопроводі.

Особливі технології виготовлення дають можливість не застосовувати зварний шов як з'єднання, а використовувати спеціальні болванки зі сталі. При обробці на верстаті заготівля нагрівається і робиться отвір, після чого проходить процес розтягування і калібрування до досягнення заданих параметрів.

Сталеві труби мають кілька класифікацій, але серед фахівців їх прийнято розділяти на 6 класів. Найбільш простими та поширеними трубами 1 класу є вироби з невисокими показниками. Інженерні мережі монтуються із трубопроводів 2 класу, а використання 3-го класу доцільно у місцях із підвищеними показниками тиску та температури. 4 та 5 класи застосовуються в нафтовій та автомобілебудівній галузі. В області машинобудування найчастіше використовуються труби 6 класу, оскільки вони здатні витримувати великі навантаження.

Одним із сучасних видів сталевих труб є ізольовані труби. При їх виробництві звичайна сталева труба покривається пінополіуретановим шаром, потім спеціальною плівкою для захисту від механічних пошкоджень.

Як придбати сталеві труби у Полтаві?

Для покупки сталевих круглих труб сьогодні немає необхідності витрачати час на відвідування десятків металобаз м.Полтава, оскільки тепер це можна зробити в один клік – замовивши трубу в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава, яка буде доставлена ​​на Ваш будмайданчик у день замовлення без передоплати . Для цього потрібно зробити замовлення на сторінках нашого каталогу або зателефонувати нам за телефонами: (050) 257-12-34 або (067) 134-15-10.

Вгору