Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Вид
Виробник
Тип
Пакування
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Монтажна піна та її ріновиди.

Монтажна піна – поліуретановий герметик, ущільнювач, що завдяки особливим властивостям широко використовується при виконанні різних будівельних, господарських та ремонтних робіт. Монтажна піна з’явилася на полицях будівельних матеріалів України відносно недавно (на початку 90- рр. ХХ ст.), але на сьогодні важко уявити виконання багатьох видів робіт без піни. Установка дверей та вікон, герметизація стиків, заповнення різних пустот – це далеко не повний перелік робіт при здійсненні, в першу чергу завдяки унікальним властивостям:

 • Висока адгезія до матеріалів різного типу, що гарантує міцне зчеплення різних матеріалів між собою.
 • Щільне заповнення пустот завдяки розширенню.
 • Відносно висока механічна міцність.
 • Відмінні теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості. Дана властивість дає можливість використовувати монтажну піну для утеплення різних щілин будівель з максимальним ефектом теплоізоляції, в т.ч. герметизації віконних та дверних зазорів.
 • Екологічна безпека матеріалу для навколишнього середовища.
 • Низька ціна (у порівнянні з іншими герметиками у тому ж об’ємі).
 • Виключає можливість утворення грибка та плісняви.

Різновиди монтажної піни:

Сьогодні магазини будматеріалів пропонують клієнтам сотні різновидів піни вітчизняного та зарубіжного виробництва, які умовно можна поділити на декілька видів:

 1. За складом: однокомпонентні та двокомпонентні.
 2. За сезоном використання: літня, зимова та всесезонна. Відмінність між цими видами піни полягає у температурному режимі використання.
 3. За типом використання: ручна та професійна (для пістолетів) та універсальна. Ручна піна укомплектована спеціальною трубкою, через які здійснюється вихід піни, а для використання професійної піни необхідно мати спеціальний інструмент (пістолет для піни). Також існують універсальні види, призначені як для ручного, так і для професійного використання.
 4. За призначенням: монтажна піна та піна-клей. Клей піна відрізняється від монтажної піни своїми властивостями (відносно невелике розширення у об’ємі, висока ключа здатність) і використовується для приклеювання різних матеріалів, в першу чергу листів пінополістиролу для утеплення приміщень.
 5. За об’ємом: від 100 до 900г.

Прийнявши рішення купити монтажну піну чи піну-клей необхідно звернути увагу на її призначення, можливість використання у конкретних умовах та «вихід» піни з одного балону, тобто об’єм піни у кінцевому вигляді. Якісна монтажна піна буде відрізнятися порівняно великим «виходом» піни у порівнянні з більш «бюджетними» взірцями при однаковому об’ємі концентрованого матеріалу. Показник «виходу» піни позначено безпосередньо на балоні.

Де можна купити монтажну піну чи клей-піну у Полтаві?

Купити монтажну піну та клей-піну сьогодні можна не виходячи з дому, завітавши до каталогу інтернет-магазину СтройМайстер, де Ви зможете знайти десятки варіантів продукту від кращих виробників та ознайомитися з усіма технічними характери стиків продукту. У нас Ви зможете купити піну за найнижчими у місті цінами.

Залишилися питання – телефонуйте нам: (050)257-12-34 або (067)134-15-10.

Вгору