Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Тепла підлога та її переваги

Тепла підлога – вид опалення, в якому як основний теплообмінник використовується безпосередньо стяжка підлоги. Таке рішення при виборі системи опалення вибирають все більше домогосподарств, оскільки система теплої підлоги має цілу низку переваг:

- рівномірне прогрівання всього периметра приміщення.

- невелика кількість теплоносія у системі опалення.

- висока ефективність і, як наслідок, нижча вартість обігріву приміщення, у порівнянні з класичним опаленням на базі радіаторів.

- низька температура носія, результатом чого є мале знос труби теплої підлоги, колектора та комплектуючих.

- можливість роботи на рідинах, альтернативних воді, що дозволяє відключати опалення у зимовий період, у разі потреби.

- відсутність протягів, спричинених перепадами температур.

- комфортне перебування в приміщенні.

Види систем теплої підлоги

Системи теплої підлоги монтуються у двох варіантах:

- Водяна тепла підлога. Даний варіант опалювальної системи базується на газовому або твердопаливному котлі, який підігріває теплоносій, що подається за допомогою насоса та розподільної системи у контури труби, вмонтованої у стяжку. Система водяної теплої підлоги є цілим комплексом пристроїв і тому для правильної її роботи необхідно звернутися до фахівців, які зроблять правильний розрахунок контурів труб, а також усіх необхідних комплектуючих для монтажу опалення. Надати консультацію, розрахунок та монтаж системи опалення можуть абсолютно безкоштовно фахівці компанії СтройМайстер-Полтава, для цього Вам необхідно зателефонувати за телефонами, вказаними в контактах на нашому сайті.

Основними складовими частинами системи теплої підлоги є:

Труби для теплої підлоги. Для теплої підлоги використовуються металопластикова труба та труба із зшитого поліетилену. Кожна з них має низку переваг та недоліків, що є окремою темою для цілої статті.

Розподільна система. Теплоносій, підігрітий за допомогою котла, в системі водяної теплої підлоги повинен бути розподілений за контурами, для рівномірного розподілу теплоносія по всій підлозі. Основним вузлом розподільчої системи є колектор для теплої підлоги, купити в Полтаві, який можна на кілька контурів: від двох до дванадцяти. Колектори теплої підлоги обладнані спеціальними витратомірами, які дозволяють налаштувати систему опалення максимально ефективно.

Циркуляційний насос – спеціальна водяна помпа, яка прокачує теплоносій по всіх контурах.

Термоголовка – спеціальний пристрій, призначений для автоматичного підтримання заданої температури системи теплої підлоги.

- Електрична тепла підлога – опалювальна система, заснована на спеціальному кабелі, який використовуючи електричну енергію, нагрівається, чим виробляє тепло для обігріву приміщення. Також система електричної теплої підлоги може бути представлена ​​у вигляді спеціальних нагрівальних матів.

Де придбати всі комплектуючі для системи теплої підлоги в Полтаві?

Трубу для теплої підлоги, колектори, змішувальні вузли, насоси, термоголовки різних моделей можна придбати не залишаючи цю сторінку, де представлений широкий вибір комплектуючих елементів систем теплої підлоги.

Вгору