Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Вид
Товщина, мм
Щільність
Пакування
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Що таке мінеральна вата?

Мінеральна вата (мінвата) – сучасний утеплювальний матеріал, виготовлений на основі скла, шлаку та інших мінералів, який широко застосовується в сучасному будівництві для утеплення та звукоізоляції стель, перегородок, скатних покрівель, пустотних конструкцій, міжповерхового простору, мансард та горищних приміщень. Також, мінвата може використовуватися для інших будівельних та господарських цілей.

Які різновиди мінеральної вати є?

Сьогодні магазини будівельних матеріалів переповнені асортиментом утеплювальних матеріалів, не винятком є ​​і мінеральна вата, що виготовляється десятками заводів України та інших станів. Незважаючи на безліч запропонованих варіантів, мінераловатний утеплювач можна розділити на кілька видів:

- рулонний утеплювач. Мінеральна вата в рулонах, найчастіше, є утеплювачом щільності 9 – 11 кг/м³, виготовленим довгими листами (5 – 10 метрів) і скрученим для зручності транспортування в рулон. Даний вид утеплювача досить м'який, тому він застосовується в місцях, де немає великих механічних навантажень (наприклад, скатна покрівля). Також, часто рулонний утеплювач використовують для заповнення порожнин у перегородках та простінках. Ціна мінеральної вати в рулонах є найнижчою, в порівнянні з іншими утеплювальними матеріалами в перерахунку на квадратний метр.

- Фольгована мінеральна вата – утеплювач, на один бік якого нанесений фольгований шар. Даний вид мінвати призначений для утеплення та звукоізоляції скатних покрівель без застосування паробар'єру, утеплення димарів, саун та топкових.

- Листовий утеплювач (у матах) – мінераловатний утеплювач, густиною 15 – 135 кг/м³, який, залежно від густини, може застосовуватися для всіх видів утеплювальних робіт.

Область застосування мінеральної вати.

 Застосування мінвати, на практиці, безпосередньо залежить від її щільності - чим вище щільність, тим більшою механічною міцністю має даний утеплювальний матеріал, і тим ширший спектр варіантів його застосування. Залежно від щільності мінвата може застосовуватися для:

- утеплення фасадів будівель;

- утеплення скатних дахів та стель;

- утеплення балконів, лоджій та мансард;

- утеплення трубопроводів;

- звукоізоляція перегородок та різних пустот.

Мінеральна вата, в більшості випадків, є ідеальним утеплювачем, навіть у порівнянні з пінопластом, оскільки має цілу низку властивостей:

- Низький рівень теплопровідності;

- Високі показники звукоізоляції;

- Стійкість до температурних, атмосферних та хімічних впливів;

- Виготовляється із застосуванням компонентів, які запобігають появі гризунів;

- Має тривалий термін служби.

- Матеріал є абсолютно безпечним для людини та навколишнього середовища.

Де можна придбати мінеральну вату в Полтаві?

При виборі постачальника мінеральної вати в Полтаві та області, зверніть увагу на каталог інтернет-магазину СтройМастер-Полтава, де представлений досить великий вибір мінеральної вати в матах та рулонах різної щільності та товщини відомих виробників, що дозволить підібрати матеріал, який максимально підійде для виконання Вашої завдання за якістю та ціною.

Що таке кам'яна вата і які переваги вона має?

Постійне зростання тарифів на енергоресурси рано чи пізно наштовхує кожного власника житла на думку про необхідність підвищення теплоізоляційних властивостей приміщень і, як результат, зменшення витрат на опалення та кондиціювання приміщення. Особливо гостро це питання стоїть при використанні приміщень, збудованих в епоху соціалізму, коли при проектуванні будинків тема енергозбереження практично повністю ігнорувалась.

Сьогодні магазини будівельних матеріалів пропонують своїм покупцям десятки комплексних рішень щодо утеплення стін, стель, підлог, фундаментів і фронтонів різними матеріалами: пінопласт, пінополістирол, мінеральна вата та ін. , Виготовлений на основі відходів гірничорудної промисловості, а саме гранітно-базальтової крихти, з якої згодом виробляються волокна, що і є основою для виробництва базальтової вати. Виробництво утеплювача за даною технологією наділяє кам'яну вату цілою низкою переваг у порівнянні з іншими утеплювальними матеріалами:

- Дуже низька провідність тепла та звуку, що дозволяє використовувати кам'яну вату як надійно та високоефективний тепло та звукоізоляційний матеріал при утепленні фасадів будівель, дахів та перегородок. Показники теплопровідності у базальтової вати становлять 0,04-0,045 Вт/м*С.

- Високий рівень пожежної безпеки. Кам'яна вата не схильна не тільки до горіння, але й плавлення, що дозволяє використовувати для протипожежного захисту різних конструкцій і для утеплення лазні, сауни та топкової.

- Висока механічна міцність. Залежно від щільності, базальтовий утеплювач здатний витримувати досить великі механічні навантаження, що дозволяє використовувати її для утеплення фасадів будівель, простінків та ін.

- Високий ступінь паропроникності, що дає змогу відводити конденсат із приміщення та використовувати її для утеплення будівель, збудованих із пористих блоків. Усі виробники газоблоку в один голос рекомендують використовувати для утеплення фасадів знань саме кам'яною ватою та не використовувати пінопласт.

- Форма листів залишається стабільною незалежно від температурного режиму та впливу атмосферних явищ, що виключає деформацію утеплювального та декоративного шару.

- Високий ступінь стійкості матеріалу до термальних, корозійних, біологічних та хімічних впливів.

- Довговічність. Виробники базальтового утеплювача заявляють про тривалий термін служби матеріалу – до 100 років.

- Безпека для людини та екологічна чистота матеріалу. При виробництві базальтового утеплювача не застосовуються шкідливі для людини матеріали.

Де можна купити кам'яну та мінеральну вату в Полтаві?

Утеплювачі у досить великому асортименті представлена ​​в магазині будівельних матеріалів СтройМайстер-Полтава, де ви знайдете утеплювач різної товщини (50, 100 та 200 мм) та щільності (30, 45 80, 115 та 135 кг/м³).

Базальтова вата, ціна якої залежить від товщини та щільності, є чудовим рішенням для утеплення фасадів будівель, скатних покрівель, простінків та пустотних конструкцій, підлог, фронтонів та фундаментів.

У разі необхідності отримання додаткової консультації щодо характеристик та застосування кам'яної вати, Ви завжди можете звернутися за консультацією до менеджерів нашого магазину за телефонами: (050)257-12-34 або (067)134-15-10.

Вгору