Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Діаметр
Тип
Діаметр різьби
Номінальний тиск
Тип матеріалу труби
Виробник
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Що таке труби з ППР і де вони застосовуються?

Труба ППР - труба з поліпропілену, яка в наш час широко використовується при прокладанні систем холодного та гарячого водопостачання, опалення, транспортування технічних рідин та стисненого повітря. Труби з цього матеріалу з'явилися в Україні у 2000-х роках, поступово витіснявши традиційні металеві вироби.

Переваги використання ППР труб та фітингів.

- Висока надійність – поліпропіленові труби не схильні до корозії, окислення, впливу ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє створювати системи водопроводу та опалення, які здатні служити десятки років без втручання в їх роботу та ремонт. Правильно сконструйована та змонтована система опалення або водопроводу може без зайвого побоювання бути захованою в стіну.

- Висока механічна міцність. Труби з даного матеріалу мають відносно високу механічну міцність, міцність на розтяг і стиснення.

- Стійкість до перепадів температур. Окремі види ППР труби застосовують як для холодної, так і для гарячої води без обмежень. Вони можуть витримувати великі температурні навантаження, зокрема, короткочасно "екстримально" високі перепади температур.

- Простота монтажу. Робота з ППР трубою та фітингом не потребує особливих навичок та досвіду. Для зварювання труб Вам знадобиться недорогий паяльник для пластикових труб та «елементарне» знання законів фізики.

- Широкий вибір фітингів для ППР труб. Сьогодні магазини будівельних матеріалів та сантехніки пропонують величезний вибір різних фітингів, які дозволяють сконструювати систему водопроводу чи опалення будь-якої складності. Існують такі види фітингу для ППР труб: заглушки, коліна, трійники, муфти (в т.ч. перехідні, МРН, МРВ), згони, крани, вентилі, кріплення, хрести, пластикові розбірні з'єднання, обводи, комплекти для підключення змішувачів, фільтри , зворотні клапани, фланці та ін.

- Низька ціна. Завдяки низькій вартості ППР труби змогли витіснити з ринку труби з інших матеріалів (сталь, чавун та ін.).

Різновиди труб із ППР.

- Труби із чистого поліпропілену. Труби даного типу виготовлені лише з поліпропілену, залежно від його марки та товщини стінки, труби рекомендуються виробником для холодної чи гарячої води та інших цілей.

- Труби з ППР армовані скловолокном. Дана труба є багатошаровим вирібом, де внутрішній і зовнішній шари виготовлені з поліпропілену, а між ними вставлений прошарок зі скловолокна або базальту, що дозволяє значно скоротити лінійне розширення і надати трубі додаткову механічну міцність.

- Труби з ППР армовані алюмінієм (композит). Композитна труба – труба з поліпропілену, армована алюмінієвою вставкою, що дозволяє значно покращити технічні характеристики труби. Як правило, композитна труба має призначення гарячої води або високотемпературного опалення.

Де придбати ППР трубу та фітинг у Полтаві?

ППР трубу, фітинг, армовану трубу скловолокном або композит завжди можна купити в магазинах будівельних матеріалів, у відділі "сантехніка", де представлений великий вибір труб різного діаметру і призначення, а також фітинг для них. Якщо Ви не змогли самостійно прийняти рішення і правильно купити трубу, то наші менеджери завжди раді допомогти Вам і відповісти на всі питання, що цікавлять по т.(050)257-12-34, (067)134-15-10.

Вгору