Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Стінові матеріали (газоблок та цегла)

Газоблок та його переваги.

Газоблок (газобетон) – сучасний стіновий будівельний матеріал, який сьогодні дуже широко застосовується у всіх видах житлового та нежитлового будівництва. Газоблок – будівельний матеріал, різновид ніздрюватого бетону виготовлений з цементу, піску та різних домішок, наповнений газом за допомогою спеціального газоутворювача, результатом чого є значне полегшення матеріалу та надання йому великих теплоізоляційних властивостей. Після виготовлення та формування газобетон проходить спеціальну процедуру обробки парою, що значно збільшує міцність даного матеріалу.

Сучасний газоблок – міцний і теплий будівельний матеріал, пряма альтернатива класичній цеглині, яка має цілу низку переваг перед іншими стіновими матеріалами:

Міцність. Міцність на стиснення газобетону коливається в межах 25-50 кг/см², що хоч і поступається міцністю на стиснення цегли в кілька разів, є достатнім показником для повнофункціонального будівництва.

Відмінні теплоізоляційні властивості. За даними виробників, газобетон (газоблок), залежно від марки, завтовшки від 300 – 375мм є самодостатнім будівельним матеріалом і не потребує додаткового утеплення.

Простота обробки. Для роботи з газоблоком не потрібне спеціальне обладнання, обробка може здійснюватися за допомогою ручної пилки.

Зручний розмір. На відміну від цегли, розміри якої практично однакові, газоблок проводиться в різних розмірах, що дозволяє легко будувати стіни потрібної Вам товщини. Сьогодні купити газоблок у Полтаві можна кількох розмірів: 600х200х100мм, 600х200х300мм, 600х200х400мм, що дозволяє максимально раціонально використати матеріал.

Ідеальна форма. Сучасне обладнання з виробництва газобетонних блоків дозволяє виготовляти ідеально рівні блоки з правильною геометрією, що дозволяє будувати рівні стіни, що вимагають мінімального вирівнювання.

Щодо низька вартість будівництва. Використовуючи газоблок, ціна якого в Полтаві залежить від марки, розміру та виробника Ви заощаджуєте кошти, оскільки середня вартість квадратного метра стіни з газобетонного блоку нижча, ніж із цегли або шлакоблоку.

Слід зазначити, що кладка газобетону проводиться на спеціальний клейовий склад, який виготовлений із застосуванням перліту або інших теплоізоляційних добавок, що дозволяє виключити появу наскрізних «містків холоду» та запобігти втратам тепла в стінах із газоблоку.

Купити газоблок в Полтаві за оптовими цінами з доставкою, сьогодні не представляє особливих труднощів, для цього слід скористатися нашим прайсом або зателефонувати (050)257-12-34 або (067)134-15-10.

Вгору