Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Тип
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Дюбелі та їх види.

Дюбель – кріпильний виріб, призначений для закріплення різних матеріалів до цегляних, бетонних, гіпсових та інших поверхонь, а також для виконання незліченної кількості будівельних та господарських робіт. Класичні види дюбелів є двокомпонентною конструкцією, одна частина якої є пластиковою пробкою, а друга металевим або пластиковим стрижнем, який розклинює пробку між стінками отвору. Пробки для дюбелів виготовляються з нейлону та поліпропілену, а металевий стрижень із чорного металу з антикорозійним покриттям або з нержавіючих матеріалів. У магазинах будматеріалів Полтави представлений величезний вибір дюбелів, які можна поділити на кілька видів:

- Дюбель-цвях. Особливістю дюбелів даного типу є тип розпору пробки, а саме вбивання, а не вкручування металевого цвяха, що збільшує швидкість виконання робіт у кілька разів. Такий тип кріплення часто використовується при монтуванні каркасних конструкцій з профілів, для закріплення окремих елементів до цегляних або бетонних поверхонь. Такий вид кріплення має народну назву - "швидкий монтаж", що максимально точно характеризує принцип роботи. Дюбелі для «швидкого монтажу» виробляються у різних варіантах розмірів довжини (40, 60, 80, 100, 120 та 150 мм) та товщини (4, 6, 8 та 10 мм) та фасуються в упаковки по 50 – 10 штук. При виборі дюбель-цвяхів слід звернути увагу на вид капелюшка, вона буває двох типів: «потай» і «грибок».

- Дюбелі для пінопласту («парасольки»). «Парасольки» – призначені для вертикального та горизонтального закріплення пінопласту, екструдованого пінополістиролу, кам'яної та мінеральної вати. Особливостями даного типу кріплення є пластиковий стрижень і відносно великий розмір, капелюшки. Застосування пластикового стрижня унеможливлює корозію кріплення, що є важливим моментом, оскільки пінопласт, як правило, застосовується для утеплення приміщення зовні, а великий розмір капелюшка дозволяє надійно закріпити утеплювач. Також, існують парасольки з металевим штоком з антикорозійним покриттям. Як правило, такий тип дюбелів використовується для кріплення важких матеріалів, що утеплюють (наприклад, кам'яна вата).

- Дюбелі під гвинт - являють собою нейлонові або поліпропіленові пробки, в які вкручується за допомогою викрутки або ключа металевий стрижень, що відповідає діаметру. Залежно від розміру дюбеля та гвинта, кріплення даного типу може витримувати досить великі навантаження, і часто використовується для кріплення різних металевих конструкцій та побутової техніки.

- Дюбелі для ГКЛ (гіпсокартону). Виконання робіт із кріплення чогось до гіпсокартону вимагає особливої ​​уваги, оскільки відносно висока пухкість матеріалу, що вимагає підвищеної уваги. Найбільш популярним кріпленням до ГКЛ можна вважати «метелики», принцип роботи яких полягає в тому, що при вкручуванні, дюбель «розкладається» не всередині листа, а за ним, утворюючи «усики», що й утримують його. Іншим популярним кріпленням для ГКЛ є дюбель «Driva» - пластиковий гвинт великого діаметру спеціальної форми, який вкручується безпосередньо в гіпсокартон, без попереднього свердління отвору.

Існують інші види дюбелів, які хоч і мають деякі відмінності від вищеописаних кріпильних матеріалів, але не мають принципової відмінності в принципі дії.

Де можна придбати дюбелі в Полтаві?

На сторінках нашого магазину представлений досить великий асортимент дюбелів різного виду, розміру та призначення, що дає можливість підібрати підходящий для виконання вашого завдання варіант.

Вгору