Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Вид
Виробник
Призначення
Пакування
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Суміші для підлоги, їх різновиди та переваги використання. Купити суміші для підлоги в Полтаві

Улаштування стяжки підлоги – найважливіший етап будівництва будь-якого будинку, оскільки від якості влаштування підлоги буде, безпосередньо, залежати довговічність покриття для підлоги (наприклад, ламінат), а в разі влаштування системи «тепла підлога» і функціональність опалювальної системи. Також, від рівня підлоги залежить геометричне розташування меблів у приміщенні.

Які матеріали використовують для влаштування стяжки підлоги?

Спочатку стяжку підлоги слід розділити на кілька умовних шарів, для кожного з яких необхідно використовувати різні матеріали:

- чорновий нижній шар. Як правило, цей етап улаштування стяжки підлоги необхідний при монтуванні системи «тепла підлога» та використанні металопластикових труб та труб із зшитого поліетилену як теплообмінник. Створення чорнового шару потребує ідеального вирівнювання поверхні, оскільки надалі на нього будуть нанесені додаткові матеріали. Нижній шар стяжки підлоги може бути залитий за допомогою цементно-піщаних розчинів, спеціальних будівельних цементних сумішей, гіпсових сумішей або бетонів з додаванням крихти пінопластової. Також, створення чорнового шару стяжки підлоги передбачає його армування за допомогою сітки кладки або фіброволокна, а у разі його укладання в приватному секторі - додаткової гідроізоляції.

У разі монтування підлоги з підігрівом, далі на нижній шар укладається пінопласт або екструдований пінополістирол, а потім труба відповідно до рекомендацій виробників.

- Основний шар. Важливий етап влаштування підлоги. Застосування матеріалів для пристрою основного шару залежить від можливих подальших механічних навантажень, типу покриття для підлоги і температурного режиму. Для приватного будівництва, де не передбачаються великі механічні навантаження, можна використовувати прості матеріали, такі як цемент і пісок, додатково посиливши стяжку фіброволокном або сіткою. При монтуванні підлог із підігрівом необхідно використовувати спеціальні будівельні суміші, спеціально розроблені для роботи в умовах підвищеного теплового навантаження. При покупці стяжки підлоги для системи «тепла підлога» слід звернути увагу на робочу температуру суміші, оскільки для водяної та електричної теплої підлоги розроблені різні склади, оскільки температура їх нагріву може відрізнятися в кілька разів. Товщина основного шару, що рекомендується виробниками будівельних сумішей, повинна становити не менше 40 мм. Пристрій стяжки підлоги меншої товщини може призвести до утворення тріщин і значно знизить її механічні властивості.

- Фінішний шар. Для улатування ідеально рівної поверхні необхідно використовувати спеціальні суміші, що самовирівнюються (наливні підлоги) на основі цементу або гіпсового в'яжучого, які мають спеціальний склад, що дозволяє створити ідеально рівну поверхню (наприклад, суміш Kreisel 412).

Улаштування стяжки підлоги є досить трудомістким та відповідальним процесом, який необхідно робити з дотриманням усіх вимог, щоб результат був на рівні очікувань. Використання неякісних матеріалів, швидше за все, призведе до негативних наслідків (якщо не відразу, то через короткий проміжок часу) у вигляді потрісканої підлоги або провалів. Для влаштування стяжки підлоги можна використовувати традиційні матеріали: цемент та пісок або купити готові суміші для підлоги, застосування яких має цілу низку переваг:

- Склад спеціально розроблений для влаштування того чи іншого шару стяжки з урахуванням температурного режиму.

- Суміш готова до застосування. Необхідно лише змішати вміст мішка з водою, відповідно до рекомендацій виробника, що значно полегшує процес виконання робіт.

- Підвищена стійкість до утворення тріщин. Застосування спеціальних полімерних добавок та фібри в сумішах для підлоги значно підвищує її механічну міцність та практично виключає появу тріщин протягом усього терміну служби.

Де можна придбати суміші для підлоги в Полтаві?

Великий вибір стяжок для підлоги та сумішей, що самовирівнюються, представлений в каталозі інтернет-магазину СтройМайстер-Полтава, де Ви знайдете суміші для підлоги від провідних виробників України, які ідеально підійдуть для влаштування будь-якого шару стяжки.

Вгору