Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Секційний паркан та його переваги. Купити секційний паркан у Полтаві

Секційний паркан – являє собою металеву огорожу, виготовлену з оцинкованого та пофарбованого дроту товщиною від 2 до 5 міліметрів, у готових секціях завдовжки 2 метри та з різними розмірами осередків.

Переваги секційного паркану:

- Висока швидкість монтажу. Для встановлення секційного паркану необхідно встановити стовпчики в ґрунт і за допомогою спеціальних кронштейнів закріпити забірні секції до стовпчиків. Завдяки великим розмірам секцій та простоті монтажу досягається максимальна швидкість виконання робіт, яка не потребує спеціальних навичок.

- Висока механічна міцність. Секційні паркани виготовляються із дроту діаметром 2 – 5 мм, що дозволяє використовувати їх для огородження тварин.

- Якісне покриття. Спеціальне полімерне покриття секційного паркану не тільки захищає його від корозії, але й робить його зовні привабливим.

- Ідеальне співвідношення ціни та якості. Ціна секційного паркану в Полтаві залежить від товщини дроту, з якого він виготовлений і розміру комірки: чим менший розмір комірки, тим вища вартість секції.

Для огородження яких об'єктів підійде секційна огорожа?

Колектив інтернет-магазин будматеріалів СтройМастер-Полтава рекомендує використовувати секційні паркани для огородження різних видів територій, а саме:

- присадибних ділянок та городів;

- дитячих та спортивних майданчиків;

- автомобільних заправок та АЗС;

- баз відпочинку та оздоровчих таборів;

- тваринницьких ферм, промислових об'єктів та ін.

Де купити секційну огорожу в Полтаві?

Наш інтернет-магазин пропонує своїм покупцям усі необхідні комплектуючі для огородження території секційним парканом, а саме: секції огорожі з різним розміром осередків, стовпчики та комплекти кріплення. Замовлення можна зробити за телефоном або на сторінках нашого каталогу. Ми здійснюємо доставку секційних огорож по м. Полтаві та області своїм транспортом, а також по всій території України за допомогою компаній-перевізників.

Вгору