Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Виробник
Пакування
Вид
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Клей для гіпсокартону: ціна, застосування та переваги використання.

Листовий гіпсокартон (ГКЛ), як оздоблювальний матеріал, набуває все більшої популярності, як у професійних бригад будівельників, так і у приватних забудовників. Цей факт безпосередньо пов'язаний із зручністю та простим використанням, високою швидкістю виконання оздоблювальних робіт. Листи стінового ГКЛ можуть закріплюватися на стінах за допомогою каркаса, спорудженого з профілів для гіпсокартону або спеціального клею для гіпсокартону, про який зараз і йтиметься.

Клей для гіпсокартону – спеціально розроблений полімерний склад на основі гіпсу, призначений для закріплення листів гіпсокартону до вертикальних поверхонь. Клей для гіпсокартону фасується виробниками в мішки 15, 25 або 30 кг. Від якості клею для гіпсокартону та розміру упаковки безпосередньо залежатиме і його ціна.

Простота виконання робіт із приклеювання ГКЛ дає можливість самостійно приклеїти листи гіпсокартону, не вдаючись до послуг спеціалізованих бригад. Для цього необхідно нанести клейовий склад на лист гіпсокартону необхідної товщини, відповідно до рекомендацій виробника, і притиснути до поверхні, що вирівнюється. При цьому поверхня може бути практично будь-якою: цегляною, бетонною гіпсовою, з пористих блоків та ін.

На практиці, при приклеюванні лист гіпсокартону може «пірнути» глибше, ніж це необхідно, для уникнення цього рекомендуємо встановити обмежувачі максимальної глибини (як правило, вони є саморізом, вкрученим до потрібної глибини).

Серед переваг використання клею для гіпсокартону, в порівнянні з каркасною системою вирівнювання стіни, буде можливість мінімізувати втрати простору завдяки тонкошаровому нанесенню клею при вирівнюванні стін з невеликими нерівностями, відсутність необхідності наявності спеціального обладнання та висока швидкість виконання робіт.

Як вибрати клей для гіпсокартону.

При покупці клею для гіпсокартону слід звернути увагу на деякі технічні характеристики його ставу, а саме:

- Максимальна товщина шару. Від цього параметра буде залежати можливість вирівняти ту чи іншу стіну за допомогою клею для ГКЛ. Якщо перепад між верхньою та нижньою точками стіни є більшим, ніж максимально допустимий шар клею, то рекомендується використовувати каркасну систему для вирівнювання даної стіни.

- Час коригування листів ГКЛ. Це час, протягом якого Ви зможете коригувати позицію аркуша ГКЛ.

- Усадку. Цей аспект слід враховувати при нанесенні шару. Чим більшою буде усадка матеріалу, тим вищою буде похибка виконання робіт.

- Фасування. Деякі виробники упаковують будівельні суміші в нестандартне за обсягом упаковку з метою занизити видиму вартість продукту, тому колектив інтернет-магазину будматеріалів БудМайстер-Полтава рекомендує завжди перераховувати вартість продукції в кілограмах.

- Універсальність. Тобто можливість використовувати цей клей для виконання інших робіт. Наприклад, деякі виробники допускають можливість використання клею для гіпсокартону для кріплення гіпсової плитки, фіксування маяків стяжки, підрозетників та розподільних коробок.

Чому вигідно купити клей для гіпсокартону у магазині СтройМайстер-Полтава.

- На сторінках нашого магазину представлені лише перевірені часом клейові склади для ГКЛ від відомих виробників, а саме Knauf Perlfix, Майстер Уніфікс та Plato Fixer, що дозволяє бути впевненим у кінцевому результаті у разі їх використання.

– 100% сертифікована продукція.

- Доставка по м. Полтава та області у день замовлення без передоплати.

Вгору