Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Тип
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Анкери та їх види.

Анкер (анкерний болт) – спеціальне кріплення, призначене для закріплення різних конструкцій та пристроїв (наприклад, побутової техніки) до цегляної, бетонної, залізобетонної основи. Також, анкер використовують при установці вікон, дверей, ґрат та різних декоративних конструкцій.

Слово анкер, у прямому перекладі, означає якір, що максимально точно характеризує принцип його роботи, який полягає в розпорі частин кріплення між собою та основою (стіною, стелею, підлогою та ін.).

Для роботи з анкерними кріпленнями Вам знадобиться свердло відповідного діаметра, за допомогою якого просвердлюється отвір потрібного діаметра та довжини, куди і встановлюється анкер. Далі за допомогою викрутки, шуруповерту або ключа прокручується рухома частина кріпильного механізму, який, у свою чергу, підтягує розпірну частину та розклинює її, намертво закріплюючи кріплення в основі. Слід звернути увагу, що для надійного кріплення чогось за допомогою анкера, слід переконатися в тому, що основа є щільною та міцною. Застосування анкерних болтів у пустотні основи (наприклад, пустотіла цегла) може призвести до того, що розпірна частина анкера буде розклинена в порожнечі і «контакт» між кріпленням та основою буде мінімальним.

Види анкерів.

Сьогодні на прилавках магазинів будматеріалів можна купити анкер різної довжини та конструкції. Виробники розробляють все новіші технології, які дозволяють здійснювати кріплення в різні поверхні, у тому числі крихкі, тонкі і з відносно низькою механічною міцністю (наприклад, газоблок). На момент написання статті можна виділити такі види анкерів:

- Анкерний болт із гайкою. Цей тип кріплення складається з трьох частин: корпус, розпірний болт та гайка. При виробництві анкерних болтів з гайкою на них наносять спеціально антикорозійне покриття, яке запобігає його іржавінню та гниття. Розпірний болт даного кріплення натягується за допомогою гайки та розклинює корпус між стінками отвору. При виборі анкерних болтів необхідно звернути увагу на його діаметр (від 6 до 30 мм) та довжину (від 50 до 300 мм), від розміру яких безпосередньо залежатиме його несуча здатність.

- Анкер рамний (віконний) – вид анкерного кріплення, що складається з корпусу, розпірної головки та натяжного гвинта. При прокручуванні натяжного гвинта підтягується розпірна головка, яка розклинює корпус анкера між стінками отвору. Прокручування гвинта здійснюється за допомогою викрутки або шуруповерта. Анкер даного типу також має антикорозійне покриття.

- Анкер ДНА (DNA) – забивний анкер-клин, принцип дії якого полягає у розклинюванні двох його частин за допомогою вбивання. Для використання клина ДНА слід просвердлити отвір відповідного діаметра, вставити анкер-клин та за допомогою молотка розклинити його. Даний тип кріплення часто використовують для кріплення конструкції стелі в плити перекриття. Розміри стандартних анкерів ДНА складають 4х40мм, 6х40мм та 6х60мм.

Також, існують комбіновані варіанти анкерних болтів, які посилюють несучу здатність кріплення (наприклад, дворозпорні) або обладнані додатковим елементом кріплення (наприклад, анкер з кільцем).

Де можна придбати анкер в Полтаві?

Інтернет-магазин будівельних матеріалів СтройМайстер-Полтава пропонує своїм покупцям досить великий вибір анкерів різного типу та діаметру, що дає можливість підібрати той тип кріплення, який ідеально підійде для закріплення Вашої конструкції до будь-якого типу поверхні.

Вгору