Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Фанера, її різновиди та застосування.

Фанера - багатошаровий листовий пиломатеріал, який вже багато десятиліть користується популярністю, і застосовується для виконання широкого спектру робіт: вирівнювання підлог, виготовлення різних конструкцій і опалубок, побудови меблів та ін. . Сьогодні на ринку будівельних матеріалів з'явилися й інші листові матеріали, такі як OSB плити, які хоч і є альтернативою, але мають як переваги, так і недоліки порівняно з траційною фанерою.

Різновиди фанери.

Фанера виготовляється шляхом перехресного склеювання спеціального шпону, одержаного з дерев'яного кругляка. Для виготовлення фанери використовують деревину як твердих, так і м'яких порід:

Хвойні породи дерева: модрина, ялина, сосна, ялиця, сибірський кедр.

Береза.

Тополя.

Залежно від матеріалу виготовлення фанера має різне призначення:

- Будівельна фанера – відносно недорогий вид листового матеріалу, виготовлений, як правило, із хвойних порід деревини та призначений для виконання широкого спектру будівельних робіт. Такий вид фанери, як правило, має сортність ІІІ – ІV, що передбачає наявність пороків та дефектів на поверхні зовнішнього шару.

- Промислова фанера – тип фанери, призначений для використання у суднобудуванні та авіаційній промисловості. Такий вид фанери відрізняється підвищеною міцністю та зносостійкістю.

- Пакувальна фанера – матеріал, призначений для захисту різних товарів від механічних впливів під час транспортування.

- Меблева фанера – застосовується для виготовлення меблів. Залежно від призначення (зовнішнє чи внутрішнє оздоблення) може виготовлятися у різних декоративних сортах.

- Конструкційна фанера – застосовується як базовий матеріал при виготовленні різних конструкцій.

За типом просочення фанера поділяється на кілька видів: вологостійка, підвищена вологостійкість, водостійка.

За типом обробки фанера буває: ламінована та шліфована.

За кількістю шарів фанера буває трьох, п'яти та багатошарова.

За товщиною. Сьогодні магазини будівельних матеріалів пропонують купити фанеру товщиною 4,6, 8, 10, 12, 15 та 18 мм, що дозволяє підібрати матеріал, який максимально точно відповідатиме Вашим вимогам.

Також, фанера відрізняється за сортами: E, I, II, III, IV, залежно від кількості дефектів на зовнішній стороні матеріалу. Слід звернути увагу, що фанера може мати дві сторони різного ґатунку, про що свідчить її маркування.

Де можна придбати фанеру в Полтаві?

В інтернет-магазині будівельних матеріалів СтройМайстер-Полтава Ви можете купити фанеру різного типу, товщини та сорти, що дозволить підібрати фанеру для виготовлення опалубки або конструкції, вирівнювання підлоги та виконання різноманітних господарських завдань. Зверніть увагу, що ціни, вказані на сайті, завжди є актуальними та відповідають дійсності.

Вгору