Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Стельовий плінтус та його різновиди.

Плінтус для стелі є фінішним елементом, який не лише надає привабливого вигляду верхній частині кімнати, але й прикриває кут, що іноді містить непривабливі щілини та стики.

Стельовий плінтус є популярним та вишуканим архітектурним рішенням. Застосовуваний раніше виключно в багатих особняках, він згодом став використовуватися і в квартирах, щоправда, його дизайн був спрощений.

Сьогодні стельові плінтуси відрізняються:

- лаконічним оформленням;

- практичністю;

- екологічністю;

- доступною ціною.

При цьому вони дають змогу реалізовувати нестандартні дизайнерські рішення. Застосування різних типів обробки та будматеріалів дає можливість виконати бажаний тип ремонту в будинку чи квартирі.

Дизайн стелі – це найважливіший тип внутрішнього декору кімнат. Наявність штукатурок, фарб і ґрунтовок, що відрізняються один від одного, дозволить облаштувати будь-яку стелю. У рази зменшилася вартість робіт.

Крім того, стеля завжди містить освітлювальні прилади. Поряд із традиційною люстрою популярним стає м'яке освітлення, приховане за стельовим плінтусом.

Види стельових плінтусів.

Раніше стельові плінтуси виготовлялися з дерева або глини. На даний момент досконале виробництво різноманітних матеріалів дозволяє виконувати такі елементи з поліуретану або пінопласту.

Багет пінопластовий є стильним доповненням кімнати. Дизайнерські рішення з цим елементом бездоганно виглядають як на власні очі, так і на фотознімках. Стельовий плінтус, виготовлений з пінопласту, відрізняється безліччю варіантів декору. Пінопласт придатний для формування при мінімальних витратах.

Сьогодні дизайнери широко застосовують такі варіації плінтусів стелі:

- карниз;

- жолобник;

- фризу.

Щоб надати стелі завершеного вигляду, зробити його красивим і прикрити непривабливий стик, що з'єднує його зі стіною, краще використовувати пінопластовий багет. Цей вид стельового плінтуса є найбільш економним рішенням і, за відгуками задоволених споживачів, для нього характерна надійність і ефективність, що пояснює популярність даного виробу.

Щоб правильно використовувати цю частину декору для стелі, необхідно спочатку уважно вивчити фотографії та відео старі англійські та французькі будинки, звертаючи увагу переважно на інтер'єри, виконані в класичному стилі.

Ціна плінтуса для стелі у Полтаві

Вартість плінтуса на стелю тісно пов'язана з матеріалом виготовлення, що використовується. Багато виробів з натуральної сировини коштують трохи дорожче. Якщо покупця не влаштовує вартість гіпсу чи дерева, йому краще зупинитись на плінтусах для стелі, виконаних із поліуретану. Вони відрізняються достатнім терміном служби. Для вдалої покупки такого виробу краще зробити точні виміри, щоб можна було легко виконати збирання малюнка окремих елементів при з'єднанні кутових частин.

Крім того, багети пінопластові повинні добре поєднуватися зі шторами. Зокрема, зі своїми кріпленням, наприклад, з карнизом на стелю. Щоб штори струменіли, потрібно придбати карнизи для стелі та зафіксувати з відступом стельовий плінтус. Це дозволить значно згладити кордон.

Купуючи пінопластові багети та інші види стельових плінтусів, треба враховувати їхню сумісність з іншими елементами декору. Це допоможе надати кімнаті виняткове, відмінне від інших приміщень, зовнішнє оформлення. Стельовий плінтус краще замовляти в нашому інтернет-магазині, тому що саме тут представлений найбільший вибір варіантів за оптимальною та доступною ціною.

Вгору